Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Henderson debuteert als basisspeler voor Ajax in duel met PSV

Henderson debuteert als basisspeler voor Ajax in duel met PSV

AMSTERDAM (ANP) - Jordan Henderson debuteert zaterdagavond als basisspeler bij Ajax in het thuisduel met PSV. "Hij heeft een tijdje geen wedstrijden gespeeld", zei trainer John van 't Schip. "Maar hij is wel fit. Hij zal niet plotseling alles veranderen. Maar hij zal zijn ploeggenoten wel steunen. Dat zal hij vanaf het eerste moment doen."

Van 't Schip heeft de 81-voudig international van Engeland leren kennen als een betrokken speler. "Hij is afgelopen zaterdag naar Almelo gekomen om ons te zien spelen en was maandagavond ook toeschouwer bij Jong Ajax. Hij wil Ajax leren kennen en beter leren begrijpen."

Van 't Schip hoopt dat hij voor het duel met PSV ook weer kan beschikken over Josip Sutalo. "Hij heeft volledig getraind, maar we moeten zaterdag nog even kijken hoe het met hem gaat. Maar het is duidelijk dat ik hem er graag bij heb. Steven Bergwijn is ook weer fit. Dat is fijn."

De trainer van Ajax wilde niet zeggen of Benjamin Tahirovic of Kenneth Taylor moet wijken voor Henderson. "Maar dat kan in duels verschillen", antwoordde de coach die ook geheim hield of hij linksback Borna Sosa of Ar'Jany Martha met de bewaking van rechtsbuiten Johan Bakayoko van PSV gaat belasten.

Sivert Mannsverk maakt komende maandag zijn rentree bij Jong Ajax. De terugkeer van Branco van den Boomen laat nog wel een paar weken op zich wachten.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

49 minuten geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

3 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

4 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

4 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

5 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

6 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

7 uur geleden