Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Helmond Sport blijft koploper door late treffer tegen TOP Oss

Helmond Sport blijft koploper door late treffer tegen TOP Oss

HELMOND (ANP) - Helmond Sport heeft met een late treffer in de thuiswedstrijd tegen TOP Oss de koppositie behouden in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Kevin Hofland won met 1-0 en houdt daarmee de leiding voor Excelsior en FC Den Bosch, die beide ook wonnen. Helmond Sport heeft met 14 punten er 1 meer dan de twee concurrenten.

Helmond Sport was als enige ploeg in de eerste divisie nog ongeslagen en bleef dat. De ploeg van Hofland kwam maar niet tot scoren in eigen huis, totdat de verdediging van TOP Oss in blessuretijd de bal na een lange voorzet twee keer liet stuiteren in het strafschopgebied. Dario Sits reageerde goed en schoot binnen.

Excelsior besliste het duel met VVV-Venlo in eigen huis al in de beginfase en won met 4-0. Jacky Donkor opende de score en door twee treffers van Richie Omorowa waarvan de laatste uit een strafschop stond het na 22 minuten 3-0. José de Almeida Reis maakte in de slotfase de vierde treffer.

FC Den Bosch

FC Den Bosch won met 3-0 bij Jong FC Utrecht. De Brabanders kwamen op voorsprong in Utrecht door een treffer van Danzell Gravenberch en een eigen doelpunt van Wessel Kooy. In de tweede helft maakte Byron Burgering het derde doelpunt.

Cambuur slaagde er ook niet in de derde thuiswedstrijd in het nieuwe Kooi Stadion in Leeuwarden te winnen. De ploeg van coach Henk de Jong bleef tegen Roda JC steken op 0-0. Mark Diemers zag zijn strafschop in de 3e minuut gestopt worden door Roda-doelman Justin Treichel. Bij de Limburgers kreeg Patriot Sejdiu in de extra tijd nog rood na zijn tweede gele kaart.

Het ADO Den Haag van coach Darije Kalezic speelde met 2-2 gelijk bij Jong PSV van trainer Alfons Groenendijk. Beide trainers waren in het verleden werkzaam voor de tegenstander. Na de openingstreffer van Emir Bars voor de Eindhovenaren in de eerste helft, kwam ADO na de rust op voorsprong door doelpunten van Finn de Bruin en Daryl van Mieghem. Sven van der Plas bezorgde Jong PSV met zijn treffer in de slotfase alsnog een punt.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

7 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

8 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

9 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

10 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

10 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

11 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

12 uur geleden