Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Helmond Sport blijft koploper door late treffer tegen TOP Oss

Helmond Sport blijft koploper door late treffer tegen TOP Oss

HELMOND (ANP) - Helmond Sport heeft met een late treffer in de thuiswedstrijd tegen TOP Oss de koppositie behouden in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Kevin Hofland won met 1-0 en houdt daarmee de leiding voor Excelsior en FC Den Bosch, die beide ook wonnen. Helmond Sport heeft met 14 punten er 1 meer dan de twee concurrenten.

Helmond Sport was als enige ploeg in de eerste divisie nog ongeslagen en bleef dat. De ploeg van Hofland kwam maar niet tot scoren in eigen huis, totdat de verdediging van TOP Oss in blessuretijd de bal na een lange voorzet twee keer liet stuiteren in het strafschopgebied. Dario Sits reageerde goed en schoot binnen.

Excelsior besliste het duel met VVV-Venlo in eigen huis al in de beginfase en won met 4-0. Jacky Donkor opende de score en door twee treffers van Richie Omorowa waarvan de laatste uit een strafschop stond het na 22 minuten 3-0. José de Almeida Reis maakte in de slotfase de vierde treffer.

FC Den Bosch

FC Den Bosch won met 3-0 bij Jong FC Utrecht. De Brabanders kwamen op voorsprong in Utrecht door een treffer van Danzell Gravenberch en een eigen doelpunt van Wessel Kooy. In de tweede helft maakte Byron Burgering het derde doelpunt.

Cambuur slaagde er ook niet in de derde thuiswedstrijd in het nieuwe Kooi Stadion in Leeuwarden te winnen. De ploeg van coach Henk de Jong bleef tegen Roda JC steken op 0-0. Mark Diemers zag zijn strafschop in de 3e minuut gestopt worden door Roda-doelman Justin Treichel. Bij de Limburgers kreeg Patriot Sejdiu in de extra tijd nog rood na zijn tweede gele kaart.

Het ADO Den Haag van coach Darije Kalezic speelde met 2-2 gelijk bij Jong PSV van trainer Alfons Groenendijk. Beide trainers waren in het verleden werkzaam voor de tegenstander. Na de openingstreffer van Emir Bars voor de Eindhovenaren in de eerste helft, kwam ADO na de rust op voorsprong door doelpunten van Finn de Bruin en Daryl van Mieghem. Sven van der Plas bezorgde Jong PSV met zijn treffer in de slotfase alsnog een punt.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

13 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

15 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

16 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

17 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

18 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

18 uur geleden