Helmond is koppositie kwijt na ruime nederlaag bij Dordrecht
DORDRECHT (ANP) - Helmond Sport is de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie voorlopig kwijt aan Excelsior. FC Dordrecht was op eigen veld met 4-0 te sterk voor de ploeg van trainer Kevin Hofland. Excelsior won vrijdag al met 2-0 van FC Eindhoven en staat nu 2 punten voor op Helmond.
Jaden Slory opende na ruim een kwartier de score door van dichtbij binnen te tikken. De zoon van oud-international Andwélé Slory stond met een lage voorzet zelf aan de basis van de 2-0, die uiteindelijk in eigen doel werd getikt door Enrik Ostrc. Korede Osundina en Rocco Robert Shein voerden de score nog verder op.
FC Dordrecht is de nummer 6 met 2 punten minder dan Helmond.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
12 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden