Hélène Hendriks en Noa Vahle aan de slag bij Ziggo Sport
HILVERSUM (ANP) - Presentatrices Hélène Hendriks en Noa Vahle gaan vanaf augustus aan de slag bij Ziggo Sport. Dat heeft de sportzender dinsdag bekendgemaakt bij de presentatie van de plannen over de uitzendingen rondom het Europees voetbal van volgend seizoen.
Hendriks neemt de presentatie van het Europese voetbal op zich. Vahle reist voor Ziggo Sport mee met de Nederlandse clubs die meedoen in de UEFA Champions League, UEFA Europa League en UEFA Conference League. De zender heeft vanaf volgend seizoen drie jaar lang de exclusieve uitzendrechten van de voetbalcompetities van de UEFA.
Ziggo Sport maakte dinsdag ook bekend dat presentator Armin Shah, bekend van de YouTubeshow Ziggo Sport Kick 't Met, een grotere rol krijgt. Hij wordt ingezet op locatie bij het Europees voetbal. Ook voetbalpresentatoren Wytse van der Goot en Bas van Veenendaal krijgen het volgens Ziggo Sport "drukker dan voorheen".
De overstap van Hendriks en Vahle naar Ziggo Sport betekent niet dat zij stoppen met hun werkzaamheden bij Talpa. "Ze stoppen niet bij Talpa Network", laat een woordvoerster weten. Hendriks presenteert daar momenteel de talkshow De Oranjezondag. Vahle is met enige regelmaat te gast in die talkshow.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
12 uur geleden