Hélène Hendriks en Noa Vahle aan de slag bij Ziggo Sport
HILVERSUM (ANP) - Presentatrices Hélène Hendriks en Noa Vahle gaan vanaf augustus aan de slag bij Ziggo Sport. Dat heeft de sportzender dinsdag bekendgemaakt bij de presentatie van de plannen over de uitzendingen rondom het Europees voetbal van volgend seizoen.
Hendriks neemt de presentatie van het Europese voetbal op zich. Vahle reist voor Ziggo Sport mee met de Nederlandse clubs die meedoen in de UEFA Champions League, UEFA Europa League en UEFA Conference League. De zender heeft vanaf volgend seizoen drie jaar lang de exclusieve uitzendrechten van de voetbalcompetities van de UEFA.
Ziggo Sport maakte dinsdag ook bekend dat presentator Armin Shah, bekend van de YouTubeshow Ziggo Sport Kick 't Met, een grotere rol krijgt. Hij wordt ingezet op locatie bij het Europees voetbal. Ook voetbalpresentatoren Wytse van der Goot en Bas van Veenendaal krijgen het volgens Ziggo Sport "drukker dan voorheen".
De overstap van Hendriks en Vahle naar Ziggo Sport betekent niet dat zij stoppen met hun werkzaamheden bij Talpa. "Ze stoppen niet bij Talpa Network", laat een woordvoerster weten. Hendriks presenteert daar momenteel de talkshow De Oranjezondag. Vahle is met enige regelmaat te gast in die talkshow.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.
11 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).
15 minuten geledenBREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.
2 uur geledenSTUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
14 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
17 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
19 uur geleden