Heldenonthaal voor Neymar bij oude club Santos
SANTOS (ANP/AFP) - Neymar heeft een contract voor slechts zes maanden getekend bij Santos, de Braziliaanse club waar hij zijn carrière begon. De 32-jarige aanvaller kreeg een heldenontvangst bij zijn presentatie in het bomvolle stadion van de club. Vijftien artiesten traden op in de stromende regen.
"We zullen er uiteraard alles aan doen om ervoor te zorgen dat hij bij ons blijft", zei vicevoorzitter Fernando Bonavides. "We hopen dat hij bij ons blijft tot het WK van volgend jaar."
Neymar liet eerder deze week zijn contract bij Al-Hilal uit Saudi-Arabië ontbinden. De Zuid-Amerikaan verruilde in augustus 2023 Paris Saint-Germain voor Al-Hilal, dat 90 miljoen euro voor hem betaalde. Neymar scheurde twee maanden later een kruisband en kon een jaar niet voetballen. Hij kwam uiteindelijk zeven keer in actie voor de Arabische ploeg.
"Dit is een redding voor mij, een geluk, een voetbalredding, want het is lang geleden dat ik heb gespeeld", zei Neymar over de terugkeer bij zijn oude club. "Het is lang geleden dat ik heb gedaan wat ik het allerliefst doe, namelijk voetballen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
3 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
13 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
14 uur geleden