Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heldenonthaal voor Neymar bij oude club Santos

Heldenonthaal voor Neymar bij oude club Santos

SANTOS (ANP/AFP) - Neymar heeft een contract voor slechts zes maanden getekend bij Santos, de Braziliaanse club waar hij zijn carrière begon. De 32-jarige aanvaller kreeg een heldenontvangst bij zijn presentatie in het bomvolle stadion van de club. Vijftien artiesten traden op in de stromende regen.

"We zullen er uiteraard alles aan doen om ervoor te zorgen dat hij bij ons blijft", zei vicevoorzitter Fernando Bonavides. "We hopen dat hij bij ons blijft tot het WK van volgend jaar."

Neymar liet eerder deze week zijn contract bij Al-Hilal uit Saudi-Arabië ontbinden. De Zuid-Amerikaan verruilde in augustus 2023 Paris Saint-Germain voor Al-Hilal, dat 90 miljoen euro voor hem betaalde. Neymar scheurde twee maanden later een kruisband en kon een jaar niet voetballen. Hij kwam uiteindelijk zeven keer in actie voor de Arabische ploeg.

"Dit is een redding voor mij, een geluk, een voetbalredding, want het is lang geleden dat ik heb gespeeld", zei Neymar over de terugkeer bij zijn oude club. "Het is lang geleden dat ik heb gedaan wat ik het allerliefst doe, namelijk voetballen."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

12 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

14 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

15 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

16 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

16 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

18 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

18 uur geleden