Hekkensluiter Southampton ontslaat trainer Jones al na 3 maanden
SOUTHAMPTON (ANP) - Voetbalclub Southampton heeft trainer Nathan Jones al na iets meer dan drie maanden ontslagen. Onder de 49-jarige Welshman is de ploeg afgezakt naar de laatste plaats in de Premier League en de 2-1-nederlaag bij Wolverhampton Wanderers zaterdag bleek zijn laatste wedstrijd.
Jones werd begin november voor 3,5 jaar aangesteld als opvolger van de ontslagen Ralph Hasenhüttl. Op dat moment stond de club achttiende. Jones won met Southampton maar één competitiewedstrijd.
Southampton heeft nu 15 punten uit 22 wedstrijden en is 4 punten verwijderd van een plaats die aan het einde van het seizoen goed is voor handhaving. De Spanjaard Rubén Sellés heeft voorlopig de leiding en bereidt de ploeg voor op de wedstrijd van volgend weekend tegen Chelsea.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Wereldbond FIFA heeft voor het komende WK voetbal drie aparte openingsceremonies bedacht. Tal van sterren uit de muziekwereld zullen optreden bij de openingswedstrijden in de gastlanden Verenigde Staten, Canada en Mexico.
41 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
17 uur geleden