Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hekkensluiter Sheffield United ontslaat trainer Heckingbottom

Hekkensluiter Sheffield United ontslaat trainer Heckingbottom

SHEFFIELD (ANP) - Sheffield United heeft trainer Paul Heckingbottom ontslagen. De vorig seizoen gepromoveerde club van de Nederlandse middenvelder Gustavo Hamer staat op de laatste plaats in de Premier League. In de eerste veertien duels werden slechts 5 punten gepakt.

"We willen Paul bedanken voor zijn inzet bij Sheffield United", zei directeur Stephen Bettis op de website van de club. "Zijn professionaliteit en toewijding waren enorm en ik weet zeker dat alle betrokken bij de club hebben genoten van het afgelopen seizoen. Nu we echter naar de laatste plaats zijn gezakt en een aantal teleurstellende resultaten en wedstrijden hebben gehad, overheerst het gevoel dat er een verandering nodig is om de club een boost te geven", aldus Bettis.

Sheffield haalde Chris Wilder terug als vervanger van Heckingbottom. De voormalige speler en trainer van 'The Blades' tekende een contract voor anderhalf jaar in Sheffield. Wilder trainde de club tussen 2016 en 2021 ook al. Hij promoveerde met Sheffield naar de Premier League in 2019.

Meer uit Voetbal

Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

2 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

5 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

5 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

11 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

15 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

15 uur geleden