Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heitinga ziet Ajax een helft ondermaats spelen tegen Vitesse

Heitinga ziet Ajax een helft ondermaats spelen tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Trainer John Heitinga slaakte een zucht van verlichting na de moeizame zege van Ajax bij Vitesse (1-2). "In de eerste helft was het echt ondermaats wat we lieten zien", zei hij. "We speelden zo slordig en kregen weer een doelpunt tegen na een hoekschop. Dan speel je de tegenstander wel heel erg in de kaart."

Heitinga liet zijn spelers in de rust weten dat het veel beter moest. "Ik heb ze nogmaals verteld dat we echt moesten winnen als we kampioen willen worden", vertelde hij. "Daarnaast heb ik Calvin Bassey in het veld gebracht. Met hem in de defensie hebben we weinig meer weggegeven. Als we goed aan de bal waren geweest, dan hadden we hem niet nodig gehad. Maar dat was niet het geval."

Heitinga wisselde Steven Berghuis in de rust en haalde in de tweede helft Owen Wijndal naar de kant voor de 16-jarige Jorrel Hato. "We hebben een brede selectie en doen het samen", zei hij. "Als je minder speelt, dan ga je er af. Voor Hato is zo'n uitwedstrijd tegen Vitesse ook leerzaam. Hij heeft het goed gedaan."

Meer uit Voetbal

Gouden Bal in oktober voor het eerst uitgereikt in Londen

LONDEN (ANP/RTR/AFP) - De Gouden Bal wordt dit jaar voor het eerst in Londen uitgereikt. Dat is ter gelegenheid van de zeventigste editie van de trofee voor beste voetballer ter wereld, meldt de organisatie. De Engelsman Stanley Matthews won in 1956 als eerste de Gouden Bal.

18 minuten geleden
Neymar mist vermoedelijk eerste duel Brazilië op WK tegen Marokko

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.

47 minuten geleden
Advocaat: Rutten is zelf opgestapt, snap het probleem niet

NOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.

54 minuten geleden
Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

5 uur geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

6 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

6 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

7 uur geleden