Heitinga in gesprek met Liverpool om assistent van Slot te worden
LIVERPOOL (ANP) - John Heitinga staat op het punt om assistent van Arne Slot te worden bij Liverpool. De 40-jarige Heitinga is in onderhandeling met de Engelse topclub, bevestigt zijn zaakwaarnemer Rob Jansen na een bericht van De Telegraaf. Jansen verwacht dat voor het einde van deze week alles geregeld is.
Slot, die Feyenoord deze zomer verruilde voor Liverpool, heeft zijn assistent Sipke Hulshoff meegenomen uit Rotterdam. Het is de bedoeling dat ook oud-Ajacied Heitinga toetreedt tot zijn staf.
De 87-voudig international van Oranje speelde in Engeland jaren voor Everton, de stadgenoot van Liverpool. Heitinga werkte afgelopen seizoen al als assistent-trainer in de Premier League, bij West Ham United. De Londense club eindigde op de negende plaats. Hoofdcoach David Moyes vertrok na afloop van het seizoen en zijn opvolger Julen Lopetegui nam zijn eigen staf mee, waardoor Heitinga moest vertrekken.
Heitinga werkte als trainer jaren in de jeugd bij Ajax. De oud-verdediger maakte het seizoen 2022-2023 af als interim-hoofdtrainer van de Amsterdamse club, na het ontslag van Alfred Schreuder.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
6 uur geleden