Heitinga in gesprek met Liverpool om assistent van Slot te worden
LIVERPOOL (ANP) - John Heitinga staat op het punt om assistent van Arne Slot te worden bij Liverpool. De 40-jarige Heitinga is in onderhandeling met de Engelse topclub, bevestigt zijn zaakwaarnemer Rob Jansen na een bericht van De Telegraaf. Jansen verwacht dat voor het einde van deze week alles geregeld is.
Slot, die Feyenoord deze zomer verruilde voor Liverpool, heeft zijn assistent Sipke Hulshoff meegenomen uit Rotterdam. Het is de bedoeling dat ook oud-Ajacied Heitinga toetreedt tot zijn staf.
De 87-voudig international van Oranje speelde in Engeland jaren voor Everton, de stadgenoot van Liverpool. Heitinga werkte afgelopen seizoen al als assistent-trainer in de Premier League, bij West Ham United. De Londense club eindigde op de negende plaats. Hoofdcoach David Moyes vertrok na afloop van het seizoen en zijn opvolger Julen Lopetegui nam zijn eigen staf mee, waardoor Heitinga moest vertrekken.
Heitinga werkte als trainer jaren in de jeugd bij Ajax. De oud-verdediger maakte het seizoen 2022-2023 af als interim-hoofdtrainer van de Amsterdamse club, na het ontslag van Alfred Schreuder.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
1 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
4 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
4 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
8 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
9 uur geleden