Heijmans verkoopt voor tientallen miljoenen euro's aan woningen
ROSMALEN (ANP) - Bouwconcern Heijmans heeft 167 nog te bouwen woningen in Almere verkocht aan woningbelegger en -verhuurder Vesteda. Het gaat onder meer om appartementen en beneden- en bovenwoningen. Met de deal is voor Heijmans een omzet van zo'n 62,5 miljoen euro gemoeid.
De woningen moeten komen in gebiedsontwikkeling Almere Europakwartier Oost 1. Daar loopt een project genaamd New Brooklyn. Het is de bedoeling dat er komende jaren nog veel meer woningen gebouwd gaan worden. De architectuur wordt geïnspireerd op het gelijknamige stadsdeel in New York.
Het duurt wel nog even voor deze nieuwe woningen beschikbaar worden. Volgens de beursgenoteerde bouwer begint de bouw naar verwachting in juli dit jaar. De oplevering is dan waarschijnlijk vanaf het tweede kwartaal van 2024.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP) - ASML gaat het Indiase Tata Electronics helpen bij het opzetten van een chipfabriek, een van de eerste in het Aziatische land. Dat hebben de bedrijven bekendgemaakt tijdens het tweedaagse bezoek van de Indiase premier Narendra Modi aan Nederland.
8 minuten geledenTOKIO (ANP/AFP) - Een Japans farmaciebedrijf heeft artsen gewaarschuwd om een medicijn voor zeldzame auto-immuunziekten niet meer aan nieuwe patiënten voor te schrijven, nadat twintig mensen die het middel gebruikten zijn overleden. Volgens Kissei Pharmaceutical zou Tavneos ernstige leverproblemen kunnen veroorzaken.
1 uur geledenBEIJING (ANP/BLOOMBERG) - China en de Verenigde Staten zijn overeengekomen om de heffingen op sommige producten te verlagen om de onderlinge handel te bevorderen. Dat heeft het Chinese ministerie van Handel naar buiten gebracht. Het ministerie publiceerde de verklaring op zaterdag na de tweedaagse top in Beijing tussen de Amerikaanse president Donald Trump en de Chinese leider Xi Jinping.
2 uur geledenBIEL (ANP/BLOOMBERG) - Het Zwitserse horlogeconcern Swatch heeft zijn winkels zaterdag in meerdere landen tijdelijk gesloten. Het bedrijf zag zich daartoe gedwongen door een overweldigende drukte om het in de verkoop gaan van een nieuw horloge. Niet alleen in Nederland, maar bijvoorbeeld ook in het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Dubai en Singapore bleven vestigingen dicht.
4 uur geledenLONDEN (ANP/BLOOMBERG) - NAVO-topman Mark Rutte gaat Europese wapenfabrikanten volgende week oproepen om hun investeringen te verhogen en de productie op te voeren. Dat meldt zakenkrant Financial Times op basis van ingewijden.
6 uur geledenOAKLAND (ANP/BLOOMBERG) - YouTube, Snap en TikTok hebben in de Verenigde Staten een zaak geschikt rond beschuldigingen over de verslavende werking van de socialmedia en hogere zorgkosten bij scholen als gevolg daarvan. Als de zaak voor de rechter was gekomen, riskeerden de bedrijven op te draaien voor allerlei kosten die scholen maken.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Vakbond FNV heeft het kabinet per brief opgeroepen om niet te tornen aan het weekend, vrije avonden en feestdagen in de Winkeltijdenwet. "Steeds weer zien we dat dit kabinet de rekening neerlegt bij gewone werkenden. Eerst de afbraak van WW, WIA en AOW, nu dreigt ook nog het weekend te worden opgeofferd", zegt FNV-bestuurder Linda Vermeulen. "Wij zeggen heel duidelijk: schaf het weekend niet af."
9 uur geleden