Heerkens in technische leiding van Willem II
TILBURG (ANP) - Freek Heerkens gaat bij Willem II aan de slag in de technische leiding. De oud-speler van de club gaat onder meer technisch directeur Tom Caluwé ondersteunen bij de samenstelling van de selectie. 'Coördinator Voetbalbeleid & Transformatie' heet de functie officieel.
"De mogelijkheden die mij worden geboden door de club bieden mij ook de gelegenheid om mezelf breed te ontwikkelen. Ik ben nieuwsgierig naar wat er op mijn pad komt en kijk ernaar uit om de kennis die ik opdoe gelijk toe te passen in de praktijk onder begeleiding van Merijn en Tom", aldus Heerkens op de website van de club. Merijn Goris is de nieuwe algemeen directeur.
De 34-jarige Heerkens nam na het afgelopen seizoen afscheid als profvoetballer. Hij speelde sinds 2013 voor de Tilburgers, die kampioen werden in de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP) - Memphis Depay is zondag Rafael van der Vaart gepasseerd op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de eerste groepswedstrijd van het WK tegen Japan als invaller in het veld en begon daarmee aan zijn 110e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.
6 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft zijn eerste doelpunt voor het Nederlands elftal gemaakt. De 24-jarige buitenspeler van West Ham United deed dat in het openingsduel van Oranje op het WK tegen Japan. Op aangeven van Ryan Gravenberch schoot Summerville de bal in de 64e minuut in de verre hoek en zorgde daarmee voor een voorsprong van 2-1.
7 minuten geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Het veelbesproken Iraanse voetbalelftal is zondag (plaatselijke tijd) aangekomen in de Amerikaanse stad Los Angeles voor de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Nieuw-Zeeland. De ploeg kwam gevlogen vanuit hun basiskamp in het Mexicaanse Tijuana.
41 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman vindt dat Donyell Malen bij het Nederlands elftal voorlopig het vertrouwen verdient. Dat zei de bondscoach kort voor het begin van de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Japan bij de NOS.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen zijn er niet in geslaagd de World Cup of Darts te winnen. Het Nederlandse duo boog in Frankfurt in de finale voor Engeland en verloor met 10-5 in legs. Het Engelse team bestond uit de nummers 1 en 2 van de wereld: Luke Littler en Luke Humphries.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao kan ondanks een forse 7-1-nederlaag tegen Duitsland terugkijken op een bijzonder debuut op het WK voetbal als kleinste deelnemer ooit. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat wilde zich strijdvaardig opstellen en zich presenteren aan de wereld. Dat is gelukt. Curaçao hield 38 minuten lang gelijke tred met de viervoudig wereldkampioen. Daarna was Die Mannschaft van Julian Nagelsmann een paar klassen te goed voor The Blue Wave.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao heeft zijn eerste wedstrijd ooit op een WK voetbal met 7-1 verloren van Duitsland. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat werd in het met 68.000 toeschouwers gevulde Houston Stadium gesteund door duizenden fans.
2 uur geleden