Heerkens in technische leiding van Willem II
TILBURG (ANP) - Freek Heerkens gaat bij Willem II aan de slag in de technische leiding. De oud-speler van de club gaat onder meer technisch directeur Tom Caluwé ondersteunen bij de samenstelling van de selectie. 'Coördinator Voetbalbeleid & Transformatie' heet de functie officieel.
"De mogelijkheden die mij worden geboden door de club bieden mij ook de gelegenheid om mezelf breed te ontwikkelen. Ik ben nieuwsgierig naar wat er op mijn pad komt en kijk ernaar uit om de kennis die ik opdoe gelijk toe te passen in de praktijk onder begeleiding van Merijn en Tom", aldus Heerkens op de website van de club. Merijn Goris is de nieuwe algemeen directeur.
De 34-jarige Heerkens nam na het afgelopen seizoen afscheid als profvoetballer. Hij speelde sinds 2013 voor de Tilburgers, die kampioen werden in de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
42 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.
2 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.
2 uur geledenAUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
4 uur geleden