Heerkens in technische leiding van Willem II
TILBURG (ANP) - Freek Heerkens gaat bij Willem II aan de slag in de technische leiding. De oud-speler van de club gaat onder meer technisch directeur Tom Caluwé ondersteunen bij de samenstelling van de selectie. 'Coördinator Voetbalbeleid & Transformatie' heet de functie officieel.
"De mogelijkheden die mij worden geboden door de club bieden mij ook de gelegenheid om mezelf breed te ontwikkelen. Ik ben nieuwsgierig naar wat er op mijn pad komt en kijk ernaar uit om de kennis die ik opdoe gelijk toe te passen in de praktijk onder begeleiding van Merijn en Tom", aldus Heerkens op de website van de club. Merijn Goris is de nieuwe algemeen directeur.
De 34-jarige Heerkens nam na het afgelopen seizoen afscheid als profvoetballer. Hij speelde sinds 2013 voor de Tilburgers, die kampioen werden in de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie keert terug bij AZ. De aanvoerder is weer fit en maakt deel uit van de selectie voor het uitduel van zaterdag met Fortuna Sittard. "Hij is inzetbaar maar zal niet starten", vertelt trainer Leeroy Echteld op de website van zijn club.
13 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz gaat Joey Veerman missen bij PSV. "Ik heb hem altijd opgesteld vanwege zijn kwaliteiten", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Groningen. "In de drie jaar dat ik hier ben, zijn we regelmatig bepalende spelers kwijtgeraakt. Dat hebben we steeds opgevangen. Dat gaan we nu weer doen."
23 minuten geledenKOPENHAGEN (ANP/RTR) - De Deense voetbalbond (DBU) heeft zich in navolging van andere landen uitgesproken tegen FIFA-voorzitter Gianni Infantino na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. De DBU wil een tegenkandidaat helpen vinden voor de voorzittersverkiezing van volgend jaar.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst wenst Lutsharel Geertruida alle succes bij PSV. "Ik heb hem bij Feyenoord laten debuteren en later stappen zien zetten in zijn carrière", zei hij op een persconferentie voor de uitwedstrijd van zondag tegen SC Cambuur. "Hij is een echte Feyenoorder. We zijn achterin voorzien, maar hebben wel contact met Lutsharel gehad. Maar hij is financieel onhaalbaar voor ons."
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz is blij met de komst van Lutsharel Geertruida. "Hij is een goede speler en brengt ons kwaliteit", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Groningen.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala komt zaterdag niet in actie namens Bayern München in de Duitse Super Cup tegen Borussia Dortmund. Dat gaf trainer Vincent Kompany een dag voor het duel aan. De 23-jarige middenvelder raakte dinsdag voor de tweede keer in vier dagen onwel tijdens een oefenduel.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft aanvaller Don-Angelo Konadu verhuurd aan het Belgische Lommel. De huurperiode loopt tot de zomer van 2027. In de overeenkomst van de 20-jarige Nederlander is een optie tot koop opgenomen. Hij heeft nog een contract in Amsterdam tot medio 2028.
5 uur geleden