Heerenveen zonder Van Amersfoort en Noppert in beker tegen NAC
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen moet het dinsdag in de bekerwedstrijd tegen NAC Breda stellen zonder Pelle van Amersfoort en keeper Andries Noppert. Jeffrey Bruma en Thom Haye zijn er wel bij in Breda.
Van Amersfoort werd afgelopen weekend in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht halverwege gewisseld. "Hij voelde al iets in de warming-up, maar wilde het toch proberen. In de rust hebben we hem alsnog gewisseld", aldus trainer Kees van Wonderen. Noppert liep eind vorige maand een spierblessure in zijn bovenbeen op. Daarvan is hij nog niet hersteld.
Van Wonderen kan wel beschikken over Bruma en Haye, die afgelopen weekend ook uitvielen in Utrecht. "Het belangrijkste is dat we doorgaan in de beker. Daar heb je fitte jongens voor nodig", zei Van Wonderen. "Maar we kijken ook met een schuin oog naar de volgende weken. Op die weegschaal balanceren we."
NAC verleden Van Wonderen
Zelf speelde Van Wonderen van 1994 tot 1996 voor NAC, dus hij weet hoe de sfeer er kan zijn. "Ze hebben een trouwe aanhang, het is mooi om daar te spelen. Ze gaan er opklappen, gesteund door de fans. Daar moet je klaar voor zijn."
NAC - Heerenveen begint om 21.00 uur. De inzet van een duel is een plek in de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
32 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
4 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
6 uur geleden