Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen zonder Siem de Jong tegen Heracles

Heerenveen zonder Siem de Jong tegen Heracles

HEERENVEEN (ANP) - Siem de Jong moet vrijdagavond de thuiswedstrijd van sc Heerenveen in de Eredivisie tegen Heracles Almelo aan zich voorbij laten gaan. De 33-jarige middenvelder kampt met een liesblessure. Amin Sarr, Tibor Halilovic en Lucas Woudenberg keren wel terug in de selectie van interim-trainer Ole Tobiasen.

Heerenveen kwam in de laatste twee wedstrijden, uit tegen Willem II en RKC Waalwijk, niet verder dan 0-0. De Friese club hoopt vrijdag een einde te maken aan de slechte serie in het Abe Lenstra-stadion. Heerenveen verloor de laatste vier thuiswedstrijden in de competitie. De laatste zege voor eigen publiek dateert van 21 november tegen Willem II (2-1). Zowel Heerenveen als Heracles heeft na 26 wedstrijden 27 punten. Ze staan daarmee in het onderste deel van de middenmoot.

"We willen initiatief nemen en het publiek meekrijgen", zegt Tobiasen. "In deze fase hoeft het geen tiki-taka-voetbal te zijn, maar het draait nu om effectiviteit: de nul houden en zelf scoren. We willen heel graag 3 punten pakken en wegblijven van die onderste plekken."

Voor de aftrap wordt een minuut stilte gehouden, als eerbetoon aan de overleden Gaston Sporre. Hij werkte in 2013 op interimbasis als algemeen directeur bij Heerenveen.

Meer uit Voetbal

Guardiola vindt dat spelers van City niet arrogant mogen worden

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola heeft de spelers van Manchester City gewaarschuwd niet arrogant te worden. De club won dit seizoen al de Engelse titel en de FA Cup en is nu in voorbereiding op de finale van de Champions League tegen het Italiaanse Inter (zaterdag).

29 minuten geleden
Borussia Mönchengladbach stelt Seoane aan als nieuwe trainer

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Gerardo Seoane is de nieuwe trainer van Borussia Mönchengladbach. De 44-jarige Zwitser is de opvolger van de vrijdag ontslagen Daniel Farke.

46 minuten geleden
Trainer Mendilibar mag na winst Europa League bij Sevilla blijven

SEVILLA (ANP) - Europa League-winnaar Sevilla heeft het aflopende contract van trainer José Luis Mendilibar met een seizoen verlengd. De 62-jarige Spanjaard kwam in maart in dienst om de club te behoeden voor degradatie en slaagde daar ruimschoots in. Sevilla pakte vorige week ten koste van AS Roma de Europa League, na eerder onder leiding van Mendilibar Manchester United en Juventus te hebben uitgeschakeld.

2 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk wil turbulent seizoen met een prijs afsluiten

ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk heeft er alles voor over om een turbulent seizoen met een prijs af te sluiten. De verdediger greep met Liverpool naast een ticket voor de de Champions League, maar is met het Nederlands elftal twee overwinningen verwijderd van winst van de Nations League. "En dat is zeker een prijs", zegt hij in een zonovergoten Zeist waar de nationale ploeg zich voorbereidt op de finaleronde in eigen land.

2 uur geleden
Tsjechische verdediger Hajek vertrekt bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Tomas Hajek vertrekt na vier seizoenen bij Vitesse. De 31-jarige Tsjechische verdediger had een aflopend contract bij de Arnhemmers.

3 uur geleden
Benzema neemt afscheid bij Real en vertrekt naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP) - Karim Benzema heeft dinsdag afscheid genomen bij Real Madrid. De 35-jarige aanvaller, die zijn loopbaan vervolgt bij Al-Ittihad in Saudi-Arabië, deed dat in een besloten bijeenkomst van 20 minuten waar alleen spelers, familieleden en goede vrienden bij mochten zijn.

3 uur geleden
Mancini selecteert alsnog vijf spelers Inter voor Nations League

ROME (ANP) - Bondscoach Roberto Mancini heeft vijf spelers van Internazionale opgenomen in zijn definitieve selectie voor het finaletoernooi van de Nations League. Alessandro Bastoni, Nicolo Barella, Matteo Darmian, Federico Dimarco en Francesco Acerbi ontbraken in de voorlopige groep van 26 man, maar maken nu wel deel uit van de groep. Het vijftal meldt zich pas later bij de groep omdat Inter zaterdag in Istanbul de finale van de Champions League tegen Manchester City speelt.

3 uur geleden