Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen wint van Volendam en bekert verder

Heerenveen wint van Volendam en bekert verder

HEERENVEEN (ANP) - sc Heerenveen heeft de volgende ronde van het toernooi om de KNVB-beker bereikt. De formatie van coach Kees van Wonderen won op eigen veld van Volendam. Het duel tussen beide clubs uit de Eredivisie eindigde in 2-0.

De Friezen kwamen kort na rust op voorsprong. Pelle van Amersfoort maakte het openingsdoelpunt. Sydney van Hooijdonk zorgde ongeveer een kwartier voor tijd voor 2-0.

Heerenveen is de nummer 8 van de Eredivisie, Volendam staat op de voorlaatste plaats. Alleen Cambuur heeft minder punten.

NEC bekert door in Almere

NEC had geen moeite met Almere City FC en won de uitwedstrijd met 4-0. De doelpunten van de club uit de Eredivisie kwamen op naam van Oussama Tannane, Elayis Tavsan, Pedro Marques en Anthony Musaba. Almere City speelt in de eerste divisie.

Emmen won met de nodig moeite bij het een divisie lager spelende VVV-Venlo. Het werd 3-2. Miguel Araujo maakte in blessuretijd het winnende doelpunt, nadat de Limburgers eerder een achterstand van 0-2 hadden weggewerkt.

Meer uit Voetbal

Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

26 minuten geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

29 minuten geleden
Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

1 uur geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

1 uur geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

2 uur geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

2 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

2 uur geleden