Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen wint tegen Heracles eindelijk weer eens

Heerenveen wint tegen Heracles eindelijk weer eens

HEERENVEEN (ANP) - Heerenveen heeft in de Eredivisie weer eens gewonnen in het eigen stadion. De formatie van trainer Ole Tobiasen deed dat tegen Heracles Almelo, 2-0. Het geeft de Friezen weer wat meer lucht in de strijd tegen degradatie.

Voor Heerenveen konden de zege en de doelpunten welhaast bevrijdend worden genoemd. De Friezen hadden de laatste twee (uit)wedstrijden zonder treffers afgesloten en de vier voorgaande thuiswedstrijden in de Eredivisie zelfs verloren.

Voor rust was er eigenlijk alleen een goede kans voor Sydney van Hooijdonk, maar de aanvaller van Heerenveen slaagde er na voorbereidend werk van Amin Sarr niet in doelman Koen Bucker te passeren. Voor Heracles schoot Bilal Basacikoglu even later net naast.

De treffer van Sarr viel na ongeveer een uur. De Zweed rondde af na een goede actie van Van Hooijdonk. Sarr kreeg even later ook nog een aardige kans op de tweede treffer, maar Bucker redde bij het schot in de korte hoek.

Vlak voor tijd besliste Nick Bakker het duel, na een assist van Thom Haye.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

1 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

3 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

6 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

6 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

8 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

13 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

13 uur geleden