Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen wint tegen Heracles eindelijk weer eens

Heerenveen wint tegen Heracles eindelijk weer eens

HEERENVEEN (ANP) - Heerenveen heeft in de Eredivisie weer eens gewonnen in het eigen stadion. De formatie van trainer Ole Tobiasen deed dat tegen Heracles Almelo, 2-0. Het geeft de Friezen weer wat meer lucht in de strijd tegen degradatie.

Voor Heerenveen konden de zege en de doelpunten welhaast bevrijdend worden genoemd. De Friezen hadden de laatste twee (uit)wedstrijden zonder treffers afgesloten en de vier voorgaande thuiswedstrijden in de Eredivisie zelfs verloren.

Voor rust was er eigenlijk alleen een goede kans voor Sydney van Hooijdonk, maar de aanvaller van Heerenveen slaagde er na voorbereidend werk van Amin Sarr niet in doelman Koen Bucker te passeren. Voor Heracles schoot Bilal Basacikoglu even later net naast.

De treffer van Sarr viel na ongeveer een uur. De Zweed rondde af na een goede actie van Van Hooijdonk. Sarr kreeg even later ook nog een aardige kans op de tweede treffer, maar Bucker redde bij het schot in de korte hoek.

Vlak voor tijd besliste Nick Bakker het duel, na een assist van Thom Haye.

Meer uit Voetbal

Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

4 minuten geleden
Aston Villa maakt geen fout bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.

1 uur geleden
Debutant Bijlow draait met Genoa achterstand om in zege

GENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.

1 uur geleden
FC Groningen verliest van Fortuna, Resink valt geblesseerd uit

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een vervelende zondagmiddag achter de rug. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor in de Euroborg met 2-1 van Fortuna Sittard en zag aanvoerder Stije Resink met een blessure uitvallen. FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie, Fortuna steeg naar de negende plaats. Later op zondag kan daar nog verandering in komen.

1 uur geleden
Nieuwkomer Deijl start direct in de basis bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.

2 uur geleden
AZ boekt bij Telstar eerste zege onder coach Echteld

VELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.

3 uur geleden
Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

8 uur geleden