Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen wint ook derde duel van roodgekleurd VVV-Venlo

Heerenveen wint ook derde duel van roodgekleurd VVV-Venlo

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft ook de derde wedstrijd van het seizoen gewonnen. De Friezen van coach Johnny Jansen versloegen in eigen huis VVV-Venlo met 1-0. Het doelpunt van Heerenveen werd gemaakt door Joey Veerman uit een strafschop. VVV beëindigde de wedstrijd met negen man na twee rode kaarten.

Heerenveen gaat door de zege aan de leiding in de eredivisie met negen punten uit drie duels. VVV blijft in de subtop staan met vier punten.

De thuisploeg kwam na een half uur op voorsprong nadat Heerenveen een strafschop kreeg na hands van Danny Post in het duel met Oliver Batista Meier. Joey Veerman benutte de strafschop.

Tien man

VVV probeerde in de tweede helft wat aan de achterstand te doen, maar tot echt grote kansen konden de Limburgers van trainer Hans de Koning nauwelijks komen. De bezoekers kwamen na ruim een uur met tien man te staan na rood voor Tobias Pachonik vanwege onbesuisd inkomen bij Joey Veerman.

Simon Janssen, die in het veld was gekomen voor de geblesseerde Post, moest tien minuten voor tijd ook vertrekken nadat hij bij een duel om de bal dezelfde Veerman vol op de knie raakte. Heerenveen verzuimde om ondanks de overtalsituatie de wedstrijd vroegtijdig te beslissen.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

7 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

8 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

8 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

10 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

11 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

17 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

20 uur geleden