Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen wint ook derde duel van roodgekleurd VVV-Venlo

Heerenveen wint ook derde duel van roodgekleurd VVV-Venlo

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft ook de derde wedstrijd van het seizoen gewonnen. De Friezen van coach Johnny Jansen versloegen in eigen huis VVV-Venlo met 1-0. Het doelpunt van Heerenveen werd gemaakt door Joey Veerman uit een strafschop. VVV beëindigde de wedstrijd met negen man na twee rode kaarten.

Heerenveen gaat door de zege aan de leiding in de eredivisie met negen punten uit drie duels. VVV blijft in de subtop staan met vier punten.

De thuisploeg kwam na een half uur op voorsprong nadat Heerenveen een strafschop kreeg na hands van Danny Post in het duel met Oliver Batista Meier. Joey Veerman benutte de strafschop.

Tien man

VVV probeerde in de tweede helft wat aan de achterstand te doen, maar tot echt grote kansen konden de Limburgers van trainer Hans de Koning nauwelijks komen. De bezoekers kwamen na ruim een uur met tien man te staan na rood voor Tobias Pachonik vanwege onbesuisd inkomen bij Joey Veerman.

Simon Janssen, die in het veld was gekomen voor de geblesseerde Post, moest tien minuten voor tijd ook vertrekken nadat hij bij een duel om de bal dezelfde Veerman vol op de knie raakte. Heerenveen verzuimde om ondanks de overtalsituatie de wedstrijd vroegtijdig te beslissen.

Meer uit Voetbal

Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

1 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

1 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

3 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

3 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

6 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

8 uur geleden