Heerenveen weet weer wat winnen is
ENSCHEDE (ANP) - SC Heerenveen heeft een einde gemaakt aan serie van acht eredivisieduels zonder overwinning. De club uit Friesland won de uitwedstrijd tegen FC Twente met 2-3.
Hicham Faik, Chidera Ejuke en Joey Veerman maakten de doelpunten voor Heerenveen. Uitblinker Alen Halilovic, vorig jaar overgekomen van Standard Luik, was bij de eerste twee treffers betrokken. Haris Vuckic benutte bij een achterstand van 0-3 een strafschop voor FC Twente. Lindon Selahi maakte de wedstrijd in de 72e minuut weer spannend (2-3), maar een zesde treffer in het boeiende duel bleef uit.
Heerenveen blijft middenmoter in de de eredivisie. FC Twente komt maar niet weg van de onderste plaatsen. De club uit Enschede heeft maar 2 punten meer dan Fortuna Sittard, de nummer zestien van de eredivisie. Die positie verplicht aan het einde van het seizoen tot deelname aan de play-offs voor promotie en tegen degradatie.
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
4 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
7 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
11 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
11 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
13 uur geleden