Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen, Vitesse en Sparta laten overbodige verdedigers gaan

Heerenveen, Vitesse en Sparta laten overbodige verdedigers gaan

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft per direct afscheid genomen van verdediger Andreas Skovgaard. De Friezen hebben het contract van de 23-jarige Deen, dat nog tot 2022 doorliep, ontbonden. Ook Vitesse en Sparta zien een verdediger vertrekken.

Skovgaard kwam twee jaar geleden over van FC Nordsjaelland, maar speelde geen enkel duel in het eerste elftal. Afgelopen seizoen werd hij verhuurd aan het Zweedse Örebro SK.

Vitesse liet linksback Max Clark terugkeren naar Hull City. De 25-jarige Clark lag nog tot de zomer vast in Arnhem, maar hij speelde dit seizoen geen enkele competitiewedstrijd voor de nummer 3 van de Eredivisie. De Engelsman speelde de afgelopen twee seizoenen 57 officiële duels voor Vitesse. "We zijn er blij mee dat we deze deal hebben kunnen sluiten. In een lastige transferperiode is deze stap voor zowel de club als de speler de beste uitkomst", aldus technisch directeur Johannes Spors.

Sparta maakte bekend dat Lorenzo Soares Fonseca vertrekt. De 22-jarige verdediger kwam vooral uit voor Jong Sparta. In 2018-2019, toen Sparta nog in de eerste divisie uitkwam, maakte hij zijn debuut in het eerste. Verder dan drie duels kwam hij niet.

Meer uit Voetbal

Ten Hag ziet voetbalwereld steeds extremer worden

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."

1 uur geleden
Ten Hag: deze functie past het beste bij mijn leven

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."

2 uur geleden
FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

3 uur geleden
Ten Hag gaat eerst observeren voordat hij over trainer beslist

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."

3 uur geleden
ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

16 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

16 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

17 uur geleden