Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen verspeelt voorsprong bij Fortuna en wint weer niet

Heerenveen verspeelt voorsprong bij Fortuna en wint weer niet

SITTARD (ANP) - Heerenveen heeft opnieuw niet weten te winnen. De ploeg van trainer Kees van Wonderen speelde met 3-3 gelijk en verspeelde een 2-0-voorsprong. De laatste overwinning van de Friezen dateert alweer van begin december vorig jaar. Toen werd Almere City verslagen.

Na een tamme eerste paar minuten pakte Heerenveen binnen mum van tijd het initiatief in de wedstrijd. Na bijna twintig minuten was het Osame Sahraoui die de 1-0 tegen de netten schoot vanuit een knappe draai. Vijf minuten later verdubbelde Luuk Brouwers die voorsprong met een hard schot vanaf de rand van het zestienmetergebied.

Die riante voorsprong bleek niet genoeg voor Heerenveen. Een kwartier na rust deed Fortuna iets terug vanaf de penaltystip. Alen Halilovic schoot de strafschop raak, waarna Rodrigo Guth drie minuten later alweer voor de gelijkmaker tekende.

Korte duur

Toch wist Heerenveen zich te herpakken na de twee tegengoals. Een kwartier voor tijd maakte Brouwers zijn tweede van de avond. De nieuwe voorsprong was van korte duur, aangezien ook Halilovic zijn tweede van de avond maakte en Fortuna zo opnieuw naast Heerenveen zette.

De thuisploeg staat nu negende in de Eredivisie. Heerenveen heeft twee punten minder en bezet de twaalfde plek.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

3 uur geleden
Napoli herovert koppositie in Serie A door zege op Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.

4 uur geleden
Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

7 uur geleden
Sparta stijgt na winst tegen NAC naar negende plaats

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.

7 uur geleden
Trainer Kruys verlengt contract bij FC Volendam tot medio 2028

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.

8 uur geleden
NEC na winst bij FC Volendam op derde plaats Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.

10 uur geleden
AZ verspeelt in Eredivisie ook punten tegen Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.

10 uur geleden