Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen verspeelt voorsprong bij Fortuna en wint weer niet

Heerenveen verspeelt voorsprong bij Fortuna en wint weer niet

SITTARD (ANP) - Heerenveen heeft opnieuw niet weten te winnen. De ploeg van trainer Kees van Wonderen speelde met 3-3 gelijk en verspeelde een 2-0-voorsprong. De laatste overwinning van de Friezen dateert alweer van begin december vorig jaar. Toen werd Almere City verslagen.

Na een tamme eerste paar minuten pakte Heerenveen binnen mum van tijd het initiatief in de wedstrijd. Na bijna twintig minuten was het Osame Sahraoui die de 1-0 tegen de netten schoot vanuit een knappe draai. Vijf minuten later verdubbelde Luuk Brouwers die voorsprong met een hard schot vanaf de rand van het zestienmetergebied.

Die riante voorsprong bleek niet genoeg voor Heerenveen. Een kwartier na rust deed Fortuna iets terug vanaf de penaltystip. Alen Halilovic schoot de strafschop raak, waarna Rodrigo Guth drie minuten later alweer voor de gelijkmaker tekende.

Korte duur

Toch wist Heerenveen zich te herpakken na de twee tegengoals. Een kwartier voor tijd maakte Brouwers zijn tweede van de avond. De nieuwe voorsprong was van korte duur, aangezien ook Halilovic zijn tweede van de avond maakte en Fortuna zo opnieuw naast Heerenveen zette.

De thuisploeg staat nu negende in de Eredivisie. Heerenveen heeft twee punten minder en bezet de twaalfde plek.

Meer uit Voetbal

Fluminense verslaat Al-Hilal en bereikt laatste vier op WK clubs

ORLANDO (ANP) - Het Braziliaanse Fluminense heeft als eerste club de laatste vier op het WK voor clubteams in de Verenigde Staten bereikt. Fluminense versloeg in de kwartfinales in Orlando Al-Hilal uit Saudi-Arabië met 2-1.

5 uur geleden
Duitse voetbalsters beginnen EK met zege op Polen

SANKT GALLEN (ANP) - De Duitse voetbalsters zijn het EK in Zwitserland begonnen met een overwinning op Polen. In Sankt Gallen werd het 2-0 voor de ploeg van bondscoach Christian Wück.

5 uur geleden
Titelverdediger Alcaraz in vier sets naar vierde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft de vierde ronde bereikt op Wimbledon. De als tweede geplaatste tweevoudig kampioen versloeg in vier sets de Duitser Jan-Lennard Struff: 6-1 3-6 6-3 6-4.

7 uur geleden
Zweedse voetbalsters winnen Scandinavisch onderonsje op EK

GENÈVE (ANP) - De Zweedse voetbalsters zijn het EK begonnen met een overwinning op Denemarken in groep C. Het Scandinavische onderonsje in Genève eindigde in 1-0 voor Zweden. Filippa Angeldahl maakte in de 55e minuut het enige doelpunt na sterk combinatiespel met Kosovare Asllani, die haar 200ste interland speelde.

8 uur geleden
NSP baalt van uitblijven signaal aanklager KNVB na klap Weghorst

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) is teleurgesteld over het besluit van de aanklager betaald voetbal van de KNVB om het tuchtrechtelijk vooronderzoek naar het wangedrag van Wout Weghorst van Ajax tegen een cameraman te seponeren. De NSP betreurt het uitblijven van jurisprudentie. "Als bewaker van normen en waarden in het voetbal laat de aanklager KNVB een uitgelezen kans liggen om de media, net als andere partijen rondom het voetbal, in bescherming te nemen", aldus de NSP.

8 uur geleden
Ook bij Oranjevrouwen tegen Wales nog minuut stilte om dood Jota

LUZERN (ANP) - Ook zaterdag voor het EK-duel van de Oranjevrouwen met Wales is er nog een minuut stilte voor de overleden Liverpool-aanvaller Diogo Jota en zijn broer. Dat bevestigt een woordvoerster van de KNVB. Eerst had de Europese voetbalbond UEFA alleen gemeld dat er bij de duels van donderdag en vrijdag een minuut stilte zou zijn.

9 uur geleden
Voetbalsters spelen niet met regenboogband, 'niet over gehad'

LUZERN (ANP) - De Nederlandse voetbalsters maken tijdens het EK in Zwitserland geen gebruik van de regenboogband voor aanvoerders. Het team kiest voor de standaard Respect-band van de UEFA en "heeft het niet meer gehad" over het alternatief, zo zei captain Sherida Spitse tijdens een persconferentie in Luzern.

9 uur geleden