Heerenveen verkoopt vleugelaanvaller Sahraoui aan Lille
HEERENVEEN (ANP) - Eredivisionist sc Heerenveen heeft vleugelaanvaller Osame Sahraoui verkocht aan Lille. De 23-jarige Noor levert de Friese club miljoenen op en tekende een contract tot medio 2029 bij de Franse club.
Sahraoui kwam in januari 2023 van het Noorse Vålerenga naar Heerenveen en veroverde snel een basisplaats. In totaal droeg Sahraoui 52 keer het shirt van Heerenveen. Hij was negen keer trefzeker en gaf bovendien veertien assists.
"We raken een goede speler kwijt", zegt algemeen directeur Ferry de Haan. "Maar als club mogen we ook trots zijn dat we wederom een springplank zijn gebleken voor een talentvolle speler. Dit is dan ook een heel mooie transfer voor zowel Osame als de club."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
13 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
14 uur geleden