Heerenveen verhuurt na half jaar Iraakse international Al-Saed
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen verhuurt aanvaller Danilo Al-Saed voor de rest van het seizoen aan de Zweedse club AIK. De club uit Stockholm heeft de mogelijkheid om de international van Irak in de zomer te kopen, meldt de Friese eredivisieclub.
De 25-jarige Al-Saed, geboren in Zweden, kwam afgelopen zomer naar Heerenveen. De club nam hem over van het Noorse Sandefjord. Veel speeltijd kreeg de vleugelaanvaller niet; hij speelde in acht officiële wedstrijden. "Voor zowel Danilo als sc Heerenveen heeft de samenwerking nog niet opgeleverd wat we hadden gehoopt", zegt algemeen directeur Ferry de Haan in een persbericht. "We denken daarom dat het goed is om hem te verhuren, zodat hij elders meer speelminuten kan maken. We wensen Danilo dan ook veel succes in Zweden voor het komende half jaar."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
9 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
12 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
14 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
17 uur geleden