Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen-verdediger Van Ottele zet loopbaan voort bij Fortuna

Heerenveen-verdediger Van Ottele zet loopbaan voort bij Fortuna

SITTARD (ANP) - Syb van Ottele voetbalt komend seizoen bij Fortuna Sittard. De 22-jarige verdediger komt over van sc Heerenveen waar zijn contract deze zomer afliep.

Van Ottele debuteerde in het najaar van 2020 bij NEC in het betaalde voetbal en stapte halverwege dat seizoen over naar sc Heerenveen. Voor de Friese club kwam hij sindsdien uit in 52 Eredivisieduels waarin hij één keer scoorde.

"Na enkele seizoenen bij sc Heerenveen te hebben gespeeld, was ik toe aan een nieuwe uitdaging", zegt Van Ottele op de website van zijn nieuwe club. "Ik ben blij dat ik de kans krijg bij Fortuna en hoop binnen deze club de komende jaren een nieuwe stap te zetten in mijn ontwikkeling. Vanaf het eerste moment kreeg ik een goed gevoel bij het verhaal van de club. Ik kan niet wachten om op het veld te staan en van dienst te zijn voor de ploeg."

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

10 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

11 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

12 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

13 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

13 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

13 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

14 uur geleden