Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen-trainer Van Persie keert met lef terug in De Kuip

Heerenveen-trainer Van Persie keert met lef terug in De Kuip

HEERENVEEN (ANP) - Robin van Persie kijkt uit naar zijn terugkeer zaterdag in De Kuip in Rotterdam, als trainer van sc Heerenveen. De 41-jarige Rotterdammer wil dat zijn ploeg met lef speelt tegen Feyenoord, zo zegt hij een dag voor de wedstrijd op de website van de Friese club.

Van Persie, die zijn carrière begon en afsloot bij Feyenoord, verruilde afgelopen zomer een functie als jeugdtrainer bij de Rotterdammers voor die van hoofdtrainer bij Heerenveen. Na twaalf wedstrijden staat de club twaalfde, vooral door de zeges in de laatste twee thuiswedstrijden. De wedstrijd tegen Feyenoord is een speciale voor de jonge coach.

"Ik denk dat het loopje van de tunnel naar de dug-out wel leuk kan zijn, maar dat is een half minuutje", keek de trainer vooruit. "Daarna gaat de knop om. Ik probeer het te benaderen als iedere andere wedstrijd, want dat is het in principe. Morgen ben ik daar als trainer van Heerenveen. Dat vind ik mooi, daar ben ik trots op."

Van Persie vindt het belangrijk dat zijn spelers lef tonen in De Kuip, "met en zonder de bal en hopelijk levert dat resultaat op". "We gaan er alles aan doen om de wedstrijd te winnen", zei hij.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

6 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

6 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

6 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

7 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

15 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden