Heerenveen stelt kaartverkoop uitwedstrijd NEC uit
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de kaartverkoop voor de uitwedstrijd tegen NEC uitgesteld. De verkoop voor het duel op zaterdag 6 november zou deze week beginnen.
"Vanwege het inzakken van de tribune tijdens de wedstrijd NEC - Vitesse is het nog onduidelijk wanneer het stadion van de Nijmegenaren weer gebruikt kan worden en op welke wijze", aldus de Friese club. "Zodra er meer informatie beschikbaar is over het bezoeken van dit uitduel, zal sc Heerenveen dit via zijn kanalen communiceren."
De onderzijde van het uitvak van De Goffert, het stadion van NEC, stortte zondagmiddag in. Het beton begaf het omdat de fans van Vitesse massaal op en neer aan het springen waren na de overwinning (0-1).
NEC speelt op zondag 31 oktober eerst nog thuis tegen FC Groningen, dat nog niets bekend heeft gemaakt over de kaartverkoop.
Ingenieursbureau Royal Haskoning gaat alle tribunes in het stadion onderzoeken op veiligheid. De gemeente Nijmegen, eigenaar van het stadion, wil zo snel mogelijk weten wanneer het stadion weer gebruikt kan worden en op welke wijze, aldus een woordvoerder van de gemeente.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
13 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
18 uur geleden