Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen met tien man gelijk tegen NEC

Heerenveen met tien man gelijk tegen NEC

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft na twee overwinningen op rij genoegen moeten nemen met een 0-0-gelijkspel tegen NEC. Tibor Halilovic benadeelde de thuisploeg na een uur met een onbesuisde tackle op NEC-aanvaller Elayis Tavsan. De rode kaart voor de middenvelder dreef de Friezen achteruit. NEC slaagde er niet in te profiteren.

De kansen waren schaars in de eerste helft. Meestal was het Heerenveen dat in de buurt kwam van het Nijmeegse doel. Een schotje van Amin Sarr werd simpel gestopt door Jasper Cillessen, Sydney van Hooijdonk zag zijn inzet via NEC-verdediger Iván Márquez voorlangs gaan. Thom Haye trof in de 33e minuut wel doel. Maar de man van de voorzet, Mats Köhlert, had buitenspel gestaan.

Als NEC al gevaarlijk werd kwam dat meestal door Tavsan. Doelman Andries Noppert, met een voorlopige selectie voor Oranje op zak, tikte kort na rust een schot van de aanvaller uit de kruising. Tavsan was na een uur slachtoffer van een wilde actie van Halilovic. De Kroaat kreeg eerst geel, na ingrijpen van de VAR werd dat rood. Trainer Kees van Wonderen reageerde en haalde Van Hooijdonk naar de kant voor middenvelder Simon Olsson.

Heerenveen zakte in en het was NEC dat via Landry Dimata 10 minuten voor tijd de beste kans kreeg. De Belg kopte net naast.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

1 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

3 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

5 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

6 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

8 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

13 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

13 uur geleden