Heerenveen met rouwbanden voor overleden vrouw Spijkerman
HEERENVEEN (ANP) - De voetballers van sc Heerenveen dragen zaterdagavond in het Abe Lenstra-stadion rouwbanden in de openingswedstrijd van de eredivisie, tegen Willem II. Dat doen ze omdat de vrouw van assistent-trainer Hennie Spijkerman is overleden. Diens zoon Paul werkt ook bij Heerenveen.
"Wij wensen familie en dierbaren heel veel kracht en sterkte toe", schrijft de club op Twitter. De 69-jarige Spijkerman werkt sinds vorig jaar bij Heerenveen als assistent van hoofdtrainer Johnny Jansen. Spijkerman was eerder assistent bij onder meer Ajax en FC Groningen.
De eerste wedstrijd van het seizoen 2020-2021 begint om 18.45 uur in Friesland. Vanwege de coronamaatregelen zijn slechts zo'n 4000 fans welkom in het Abe Lenstra-stadion.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden