Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen maakte vorig seizoen 3,6 miljoen euro verlies

Heerenveen maakte vorig seizoen 3,6 miljoen euro verlies

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft afgelopen seizoen een verlies van 3,6 miljoen euro geleden. Volgens algemeen directeur Ferry de Haan komt dat vooral door de huisvestingslasten van 4,6 miljoen euro. Hij is in gesprek met Sportstad over de huursom voor het stadion.

"Dat is ruim een kwart van onze totale omzet", weet De Haan. "De huisvestingslasten moeten voor ons naar een acceptabel niveau gaan. We zijn met Sportstad in een oplossingsgericht gesprek. We verwachten dat het voor zowel sc Heerenveen als Sportstad een resultaat oplevert waar beide partijen tevreden over kunnen zijn."

Heerenveen verkocht Amin Sarr afgelopen zomer voor minimaal 12 miljoen euro aan Olympique Lyon en gaf maar een deel van dat bedrag uit aan aanwinsten Osame Sahraoui en Daniel Karlsbakk. De Haan verwacht voor dit seizoen een tekort van minder dan 5 miljoen euro. "Uiteindelijk willen we naar een acceptabel niveau dat tussen de 1 en 2 miljoen euro negatief is", vertelt hij. "Hoe het er onder de streep precies uit gaat zien, is lastig te zeggen. Met de transfer van Milan van Ewijk hebben we al een goede zaak kunnen doen voor dit seizoen. Hoe het onder aan de streep eruit zal zien, is ook mede afhankelijk van de winterse transferperiode."

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

8 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

8 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

9 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

11 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

12 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

18 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

20 uur geleden