Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen maakte vorig seizoen 3,6 miljoen euro verlies

Heerenveen maakte vorig seizoen 3,6 miljoen euro verlies

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft afgelopen seizoen een verlies van 3,6 miljoen euro geleden. Volgens algemeen directeur Ferry de Haan komt dat vooral door de huisvestingslasten van 4,6 miljoen euro. Hij is in gesprek met Sportstad over de huursom voor het stadion.

"Dat is ruim een kwart van onze totale omzet", weet De Haan. "De huisvestingslasten moeten voor ons naar een acceptabel niveau gaan. We zijn met Sportstad in een oplossingsgericht gesprek. We verwachten dat het voor zowel sc Heerenveen als Sportstad een resultaat oplevert waar beide partijen tevreden over kunnen zijn."

Heerenveen verkocht Amin Sarr afgelopen zomer voor minimaal 12 miljoen euro aan Olympique Lyon en gaf maar een deel van dat bedrag uit aan aanwinsten Osame Sahraoui en Daniel Karlsbakk. De Haan verwacht voor dit seizoen een tekort van minder dan 5 miljoen euro. "Uiteindelijk willen we naar een acceptabel niveau dat tussen de 1 en 2 miljoen euro negatief is", vertelt hij. "Hoe het er onder de streep precies uit gaat zien, is lastig te zeggen. Met de transfer van Milan van Ewijk hebben we al een goede zaak kunnen doen voor dit seizoen. Hoe het onder aan de streep eruit zal zien, is ook mede afhankelijk van de winterse transferperiode."

Meer uit Voetbal

Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

2 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

5 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

8 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

11 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

13 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

14 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

14 uur geleden