Heerenveen - Lecce gestaakt wegens onweer
HEERENVEEN (ANP) - Heerenveen heeft de oefencampagne ter voorbereiding op het nieuwe seizoen niet naar wens kunnen afsluiten. Het duel tegen de Italiaanse club US Lecce werd in het Abe Lenstra-stadion vlak na rust onderbroken wegens onweer. Na drie kwartier wachten was de bui nog steeds niet overgetrokken en bleef het te gevaarlijk het spel te hervatten.
Omdat de Italiaanse opponent zaterdagavond nog terug zou vliegen vanaf Groningen Airport, werd besloten de wedstrijd definitief te staken. Er bleef derhalve 1-1 op het scorebord staan. Massimo Coda had de Italianen na een kwartier op voorsprong gebracht. Joey Veerman maakte met een schot van afstand gelijk in de 26e minuut. Vlak daarvoor ging verdediger Ibrahim Dresevic geblesseerd naar de kant. Syb van Ottele was zijn vervanger.
Meer uit Voetbal
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in de Bundesliga een pijnlijke nederlaag geleden. Doelman Mark Flekken, reserve bij het Nederlands elftal, incasseerde voor eigen publiek vier doelpunten tegen VfB Stuttgart: 2-4.
8 minuten geledenVALENCIA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een zege bij Levante (0-2) de koppositie in Spanje veroverd. Alejandro Grimaldo en Giuliano Simeone scoorden voor de ploeg van trainer Diego Simeone. FC Barcelona heeft 1 punt minder en kan Atlético zaterdagavond weer voorbijgaan bij een overwinning op Alavés.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United is door een nederlaag bij Chelsea nog verder in de problemen geraakt. De nummer 16 van de Premier League speelde op Stamford Bridge een goede eerste helft, maar verloor met 2-0. Oud-Ajacied Lisandro Martínez benadeelde United door na een uur spelen in een paar minuten twee gele kaarten te pakken en een strafschop te veroorzaken.
2 uur geledenWAREGEM (ANP) - Club Brugge kan met een goed gevoel richting Eindhoven voor de ontmoeting woensdag met PSV in de Champions League. De Belgische topploeg won vrijdag de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem in de hoogste divisie. Het werd 4-2 voor de club van trainer Ivan Leko.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Harry Kane heeft met klein verschil de Gouden Bal gewonnen. Hij kreeg slechts 28 punten meer dan Kylian Mbappé. Dat blijkt uit de gedetailleerde puntentelling die het organiserende vakblad France Football vrijdag publiceerde.
19 uur geledenLE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.
23 uur geleden