Heerenveen laat Van der Heide naar Roda JC gaan
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen laat Arjen van der Heide naar eerstedivisionist Roda JC gaan. De 20-jarige aanvaller, afkomstig uit de Friese jeugdopleiding, heeft voor drie jaar getekend in Kerkrade.
"We willen Arjen allereerst bedanken voor zijn inzet bij sc Heerenveen. Hij heeft hier zijn hele jeugd gespeeld en het uiteindelijk ook tot het eerste elftal geschopt. Dat is iets om trots op te zijn. Dit seizoen leek Arjen niet veel perspectief op speelminuten te hebben. Voor zijn eigen ontwikkeling is het daarom goed om nu een andere stap te maken", aldus Ferry de Haan, de technisch manager van sc Heerenveen.
Van der Heide speelde veertig duels voor sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).
1 uur geledenVELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf is de nieuwe trainer van Corinthians. Dat meldt de Braziliaanse club, die eerder deze week Fernando Diniz ontsloeg vanwege teleurstellende resultaten.
2 uur geledenCOMO (ANP) - Como heeft de laatste wedstrijd voor de ontmoeting van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League niet gewonnen. De ploeg van trainer Cesc Fàbregas speelde voor eigen publiek gelijk tegen AS Roma (0-0).
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Yoann Cathline heeft FC Utrecht met twee mooie doelpunten aan een zege op Willem II geholpen (3-1). De thuisclub nam met de tweede competitiezege afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie.
4 uur geleden