Heerenveen huurt Deense middenvelder Madsen en bedingt koopoptie
HEERENVEEN (ANP) - sc Heerenveen heeft de Deense middenvelder Nicolas Madsen (21) aangetrokken. Hij wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van de Deense club FC Midtjylland. De Friezen hebben ook een optie tot koop bedongen.
Madsen doorliep de jeugdopleiding van de Deense topclub en maakte als tiener zijn debuut in het eerste elftal. Afgelopen seizoen maakte Madsen zijn opwachting in de groepsfase van de Champions League.
"We volgen Nicolas al langere tijd en zijn blij dat hij voor sc Heerenveen heeft gekozen. Hij is een verdedigende middenvelder die de duels niet schuwt en heeft een goed overzicht en inzicht", aldus technisch manager Ferry de Haan. "Met zijn komst krijgen we meer mogelijkheden op het middenveld. We hebben een plan voor hem opgesteld en denken dat hij zich hier eventueel ook op de langere termijn goed kan ontwikkelen."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
28 minuten geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
12 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
17 uur geleden