Heerenveen en FC Utrecht komen niet tot scoren
HEERENVEEN (ANP) - De wedstrijd tussen sc Heerenveen en FC Utrecht heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in het Abe Lenstrastadion (0-0).
FC Utrecht blijft de nummer 6 van de Eredivisie. Voor Heerenveen is het nog lastiger geworden om zich voor de play-offs voor een plaats in de voorronden van de nieuwe Conference League te plaatsen. De club heeft twee speelronden voor het einde van de competitie 4 punten minder dan het als achtste geklasseerde Sparta Rotterdam.
Mitchell van Bergen miste een kans op de openingstreffer voor Heerenveen. Sander van de Streek had niet voldoende aan twee mogelijkheden om te scoren voor FC Utrecht. Hij kopte naast en stuitte eenmaal op doelman Erwin Mulder, die voor de honderdste keer het doel van Heerenveen in de Eredivisie verdedigde. Van Bergen was in de slotfase nog een keer dichtbij de 1-0. Doelman Eric Oelschlagel bracht echter redding voor FC Utrecht.
Joey en Henk Veerman mochten in de 56e minuut invallen bij Heerenveen. Zij ontbraken de afgelopen weken na een positieve coronabesmetting. Ze waren betrokken bij 28 van 41 competitietreffers van hun ploeg.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
4 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
17 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
19 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
19 uur geleden