Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen en FC Utrecht komen niet tot scoren

Heerenveen en FC Utrecht komen niet tot scoren

HEERENVEEN (ANP) - De wedstrijd tussen sc Heerenveen en FC Utrecht heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in het Abe Lenstrastadion (0-0).

FC Utrecht blijft de nummer 6 van de Eredivisie. Voor Heerenveen is het nog lastiger geworden om zich voor de play-offs voor een plaats in de voorronden van de nieuwe Conference League te plaatsen. De club heeft twee speelronden voor het einde van de competitie 4 punten minder dan het als achtste geklasseerde Sparta Rotterdam.

Mitchell van Bergen miste een kans op de openingstreffer voor Heerenveen. Sander van de Streek had niet voldoende aan twee mogelijkheden om te scoren voor FC Utrecht. Hij kopte naast en stuitte eenmaal op doelman Erwin Mulder, die voor de honderdste keer het doel van Heerenveen in de Eredivisie verdedigde. Van Bergen was in de slotfase nog een keer dichtbij de 1-0. Doelman Eric Oelschlagel bracht echter redding voor FC Utrecht.

Joey en Henk Veerman mochten in de 56e minuut invallen bij Heerenveen. Zij ontbraken de afgelopen weken na een positieve coronabesmetting. Ze waren betrokken bij 28 van 41 competitietreffers van hun ploeg.

Meer uit Voetbal

Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

2 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

11 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

14 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

14 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

15 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

16 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

16 uur geleden