Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen en FC Groningen spelen weer gelijk tegen elkaar

Heerenveen en FC Groningen spelen weer gelijk tegen elkaar

HEERENVEEN (ANP) - De wedstrijd tussen sc Heerenveen en FC Groningen heeft opnieuw geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar weer op een gelijkspel (1-1), net als in vijf van de zes vorige onderlinge confrontaties.

Siem de Jong opende in de 43e minuut de score, na een een prachtige aanval van Heerenveen. Lasse Schöne bracht de bal na een hoogstandje bij Joey Veerman, die Henk Veerman aanspeelde. De lange spits bediende De Jong op maat (1-0). De broer van spits Luuk van Sevilla maakte woensdag nog het winnende doelpunt in het bekerduel met Feyenoord (4-3).

Even voor het eerste competitiedoelpunt van De Jong voor Heerenveen miste Joey Veerman een grote kans op de openingstreffer. Hij schoot op de paal, na een foutje van verdediger Mike te Wierik van FC Groningen.

Schöne haakte in de rust af bij Heerenveen met een liesblessure. De ervaren Deen zag vanaf de tribune van het Abe Lenstra-stadion dat FC Groningen steeds sterker werd. Invaller Paulos Abraham was dicht bij de gelijkmaker, maar kon de bal net niet binnenglijden. Jørgen Strand Larsen, de spits van FC Groningen, kopte op de lat. Tomas Suslov maakte in de 82e minuut wel de 1-1, met een fraai afstandsschot.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

2 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

2 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

5 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

6 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

9 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

10 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

11 uur geleden