Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen en FC Groningen spelen weer gelijk tegen elkaar

Heerenveen en FC Groningen spelen weer gelijk tegen elkaar

HEERENVEEN (ANP) - De wedstrijd tussen sc Heerenveen en FC Groningen heeft opnieuw geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar weer op een gelijkspel (1-1), net als in vijf van de zes vorige onderlinge confrontaties.

Siem de Jong opende in de 43e minuut de score, na een een prachtige aanval van Heerenveen. Lasse Schöne bracht de bal na een hoogstandje bij Joey Veerman, die Henk Veerman aanspeelde. De lange spits bediende De Jong op maat (1-0). De broer van spits Luuk van Sevilla maakte woensdag nog het winnende doelpunt in het bekerduel met Feyenoord (4-3).

Even voor het eerste competitiedoelpunt van De Jong voor Heerenveen miste Joey Veerman een grote kans op de openingstreffer. Hij schoot op de paal, na een foutje van verdediger Mike te Wierik van FC Groningen.

Schöne haakte in de rust af bij Heerenveen met een liesblessure. De ervaren Deen zag vanaf de tribune van het Abe Lenstra-stadion dat FC Groningen steeds sterker werd. Invaller Paulos Abraham was dicht bij de gelijkmaker, maar kon de bal net niet binnenglijden. Jørgen Strand Larsen, de spits van FC Groningen, kopte op de lat. Tomas Suslov maakte in de 82e minuut wel de 1-1, met een fraai afstandsschot.

Meer uit Voetbal

NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

1 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

2 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

3 uur geleden
PSV: kampioenschap van nooit eerder vertoonde soevereiniteit

EINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.

3 uur geleden
Heracles verliest bij Heerenveen en ziet degradatiezorgen groeien

HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.

3 uur geleden
PSV verkleint achterstand op Ajax tot negen landstitels

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.

3 uur geleden
Zesde landstitel in achttien jaar voor PSV

VOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.

3 uur geleden