Heerenveen denkt niet dat Feyenoord het in beker rustig aan doet
HEERENVEEN (ANP) - sc Heerenveen verwacht niet dat Feyenoord het enigszins rustig aan doet, als het woensdagavond in de kwartfinale van de KNVB-beker bij de Friezen op bezoek komt. Trainer Kees van Wonderen denkt niet dat de Rotterdammers het duel bewust laten lopen, omdat er voor de koploper uit de Eredivisie wellicht grotere belangen spelen. "Volgens mij wil je bij een topclub zo lang mogelijk op alle fronten meedoen", zegt de coach.
Vanzelfsprekend acht hij Heerenveen niet kansloos. "Het is een mooie uitdaging. We kunnen bij de laatste vier komen en je speelt tegen de nummer 1 van Nederland, die het goed voor elkaar heeft", vervolgt hij op de website van de club. "Wat we nodig hebben is energie, maar we moeten ook een goede dag hebben. Je maakt een kans als alles klopt. Maar ook Feyenoord wil natuurlijk naar de bekerfinale, dus het wordt volle weerstand. Het gaat een pittige wedstrijd worden."
Het afgelopen weekeinde verloor Heerenveen op eigen veld ruim van RKC (1-4). Van Wonderen daarover: "Ik vond het geen offday, maar er staat wel 1-4. Is dat de aanleiding om de hele boel op de kop te gooien? We hadden heel lang een probleem om attractiever te spelen, om dominant te zijn aan de bal en kansen te creëren. We hebben nu prima gespeeld het eerste uur, maar een wedstrijd duurt negentig minuten. Soms gebeuren onverklaarbare dingen. We moeten vasthouden aan wat we goed doen en kritisch kijken naar wat we niet goed doen."
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
12 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
13 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
13 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
15 uur geleden