Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen boekt bij Heracles belangrijke zege voor play-offs

Heerenveen boekt bij Heracles belangrijke zege voor play-offs

ALMELO (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om een plek in de play-offs om Europees voetbal een belangrijke zege geboekt bij concurrent Heracles Almelo. Aanvaller Ché Nunnely profiteerde al in de negende minuut van een foute terugspeelbal van Heracles-verdediger Sven Sonnenberg. Vervolgens was Heerenveen sterker, maar duurde het nog tot de 88e minuut tot de bevrijdende treffer van Pelle van Amersfoort: 0-2.

Heerenveen heeft met nog vier duels te gaan 36 punten, Heracles 32. Sparta Rotterdam staat met 40 punten op de negende plek, die mogelijk aan het eind van het seizoen recht geeft op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

Heracles begon met een beter gevoel aan het duel. Drie van de laatste vier wedstrijden werden gewonnen, terwijl Heerenveen in die periode juist geen enkele zege vierde. De thuisploeg startte ook wat sterker, maar de vroege voorsprong was voor Heerenveen door de te zachte terugspeelbal van Sonnenberg.

Heerenveen was in de jacht op de tweede treffer vaak onzorgvuldig of stuitte op doelman Michael Brouwer. Namens Heracles raakte Sonnenberg nog de lat, Jizz Hornkamp schoot in de slotfase net naast. Twee Almelose doelpunten van invaller Mohamed Sankoh gingen niet door om buitenspel.

Meer uit Voetbal

Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

1 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

1 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

4 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

5 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

6 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

9 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

22 uur geleden