Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen boekt bij Heracles belangrijke zege voor play-offs

Heerenveen boekt bij Heracles belangrijke zege voor play-offs

ALMELO (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om een plek in de play-offs om Europees voetbal een belangrijke zege geboekt bij concurrent Heracles Almelo. Aanvaller Ché Nunnely profiteerde al in de negende minuut van een foute terugspeelbal van Heracles-verdediger Sven Sonnenberg. Vervolgens was Heerenveen sterker, maar duurde het nog tot de 88e minuut tot de bevrijdende treffer van Pelle van Amersfoort: 0-2.

Heerenveen heeft met nog vier duels te gaan 36 punten, Heracles 32. Sparta Rotterdam staat met 40 punten op de negende plek, die mogelijk aan het eind van het seizoen recht geeft op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

Heracles begon met een beter gevoel aan het duel. Drie van de laatste vier wedstrijden werden gewonnen, terwijl Heerenveen in die periode juist geen enkele zege vierde. De thuisploeg startte ook wat sterker, maar de vroege voorsprong was voor Heerenveen door de te zachte terugspeelbal van Sonnenberg.

Heerenveen was in de jacht op de tweede treffer vaak onzorgvuldig of stuitte op doelman Michael Brouwer. Namens Heracles raakte Sonnenberg nog de lat, Jizz Hornkamp schoot in de slotfase net naast. Twee Almelose doelpunten van invaller Mohamed Sankoh gingen niet door om buitenspel.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

2 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

3 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

6 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

7 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

7 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

9 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

10 uur geleden