Heerenveen blijft ook tegen PEC ongeslagen op eigen veld: 1-1
HEERENVEEN (ANP) - Het Eredivisieduel tussen sc Heerenveen en PEC Zwolle heeft geen winnaar opgeleverd. Door de 1-1 bleef de ploeg van trainer Robin van Persie ook in het vierde thuisduel van het seizoen ongeslagen, terwijl alle uitwedstrijden tot nu toe juist verloren gingen. PEC wacht nog op zijn eerste uitzege.
Heerenveen keek al na ruim twee minuten tegen een achterstand aan. Davy van den Berg rondde van binnen het strafschopgebied af na een lage voorzet van Dylan Mbayo. Vervolgens had de thuisploeg het initiatief, wat al in de tiende minuut resulteerde in de gelijkmaker. De Deen Jacob Trenskow dribbelde naar binnen en vond met een steekpass Zwollenaar Dimitris Rallis, die net aan buitenspel voorkwam en raak schoot.
De betere kansen waren daarna voor Heerenveen, maar vlak voor rust kwam PEC ook ineens dicht bij een tweede treffer. Voormalig PEC-doelman Mickey van der Hart had moeite met een afstandsschot van Younes Namli, maar kreeg hulp van de paal.
Nummers 13 en 14 PEC en Heerenveen staan na acht wedstrijden allebei op 8 punten.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.
30 minuten geledenMILAAN (ANP) - Het Nederlandse shorttrackteam voor de finale van de olympische aflossing kent geen verrassingen. Bondscoach Niels Kerstholt vervangt Itzhak de Laat zoals verwacht door Melle van 't Wout. Kopman Jens van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons zijn de andere drie rijders.
50 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra Velzeboer en Suzanne Schulting hebben bij de Olympische Spelen de halve finale op de 1500 meter bereikt. Beide Nederlandse rijdsters eindigden in de vijfde kwartfinale bij de eerste drie.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Michelle Velzeboer is op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwartfinale van de 1500 meter. De 22-jarige Nederlandse ging in de laatste ronde onderuit en eindigde daardoor niet bij de eerste drie. Dat was nodig om een ronde verder te mogen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Al het vechten is eindelijk beloond voor Antoinette Rijpma-de Jong. De 30-jarige Friezin had al vijf olympische medailles - twee keer zilver, drie keer brons - maar veroverde op de Spelen van Milaan eindelijk die felbegeerde gouden plak op de 1500 meter.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De ijshockeyers van Canada staan zondag in de olympische finale. De favoriet voor goud knokte zich in de halve eindstrijd naar een zege op Finland: 3-2 (0-1 1-1 2-0).
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok merkte meteen na de start van haar 1500 meter dat de snelheid niet vanzelf kwam. De winnares van de 500 meter op de Spelen moest in de eerste rit in het Milano Speed Skating Stadium alleen rijden en zei dat het "megazwaar" was. "Normaal rij ik weg en dan komt de snelheid vanzelf. Dat was nu absoluut niet zo", aldus de 25-jarige schaatsster die met 1.54,79 vijfde werd.
2 uur geleden