Heerenveen - AZ stilgelegd na vuurwerk op het veld
HEERENVEEN (ANP) - Het duel in de Eredivisie tussen sc Heerenveen en AZ is al na vijf minuten stilgelegd. Dat gebeurde nadat vanaf de tribunes vanuit het uitvak vuurwerk op het veld was gegooid. Na ruim twintig minuten is de wedstrijd bij een stand van 0-0 hervat.
Scheidsrechter Sander van der Eijk had beide ploegen naar de kleedkamers gestuurd. Daar vond overleg plaats, waarna na enige herstelwerkzaamheden op het veld de teams terugkeerden op het veld en na een korte warming-up weer verder speelden.
Vorig seizoen werd het duel tussen AZ en Heerenveen in Alkmaar ook al stilgelegd. Toen waren het Friese fans die vuurwerk op het veld hadden gegooid.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.
5 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
15 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
22 uur geleden