Heel Holland Bakt trekt opnieuw veel kijkers op de zaterdagavond
HILVERSUM (ANP) - Bijna 2 miljoen tv-kijkers hebben zaterdagavond afgestemd op Omroep Max-hit Heel Holland Bakt en daarmee is het programma het op een na best bekeken programma in de top 25. Het NOS Journaal van 20.00 uur behaalde met iets meer dan 2 miljoen kijkers de eerste plek in de kijkcijferlijst, meldt Stichting Kijkonderzoek.
De derde aflevering van de tiende reeks van de zoektocht naar de beste thuisbakker trok wel minder kijkers dan de aftrap en de tweede aflevering. De eerste aflevering van Heel Holland Bakt trok ruim 2,3 miljoen kijkers en naar aflevering 2 keken er bijna 2,2 miljoen.
De derde plek op de lijst van zaterdag ging naar Ik Vertrek, de reportageserie van AVROTROS waarin Nederlanders worden gevolgd die hun geluk in het buitenland gaan beproeven. Het programma trok bijna 1,6 miljoen kijkers. NOS Studio Sport Eredivisie viel met bijna 1,2 miljoen kijkers net buiten de top 3. Op RTL 4 was met 891.000 kijkers het nieuws om half acht het best bekeken programma en op SBS6 was dat Hart van Nederland, waarop 611.000 mensen afstemden.
Meer uit Binnenland
BREDA (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft donderdag bij de rechtbank in Breda twintig jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 33-jarige Elias M. voor het verkrachten en doden van de 75-jarige Yvonne uit Halsteren.
58 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Vertrouwensinspecteurs hebben vorig jaar fors meer meldingen gekregen over misstanden in het onderwijs, zoals misbruik of mishandeling. Afgelopen schooljaar kwamen 2916 dossiers binnen, 599 meer dan het schooljaar daarvoor. Alleen in het hoger onderwijs was geen stijging zichtbaar, meldt de Inspectie van het Onderwijs.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voetballer Quincy Promes (33) blijft voorlopig vastzitten. Verzoeken om zijn voorlopige hechtenis te beëindigen zijn door het gerechtshof in Amsterdam afgewezen.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Kindertelefoon is dit jaar het meest gebeld over vrije tijd, seksualiteit, pesten, thuis en familie en emotionele problemen. Dat meldt de organisatie, die dit jaar 320.000 gesprekken voerde met kinderen tussen de 8 en 18 jaar. Gemiddeld kwamen er per dag meer dan negenhonderd telefoontjes en chats binnen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voetballer Quincy Promes (33) vraagt het gerechtshof in Amsterdam zijn voorarrest op te heffen, zodat hij voor zijn vijf kinderen kan zorgen. Promes zit nu zes maanden in voorlopige hechtenis en wil de inhoudelijke behandeling van zijn strafzaak in hoger beroep in vrijheid afwachten.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Het cruiseschip Norwegian Epic heeft er woensdag voor gekozen om niet af te meren in Curaçao en door te varen naar Barbados. De kapitein zou hebben gezegd dat hij Curaçao mijdt vanwege marineoefeningen in het gebied, zo melden passagiers op sociale media. Hij zou handelen op verzoek van de leiding van cruisemaatschappij NCL.
5 uur geledenBILTHOVEN (ANP) - Binnen een paar honderd meter van elk huis een speelplek voor kinderen en vanuit elke woning zicht op groen: dit zijn enkele van de 'vuistregels' die het RIVM heeft opgesteld voor de inrichting van de openbare ruimte. Beleidsmakers kunnen de regels gebruiken om de ruimte zo in te richten dat mensen zich prettiger voelen en zich gezonder gaan gedragen.
6 uur geleden