Heel Holland Bakt trekt opnieuw veel kijkers op de zaterdagavond
HILVERSUM (ANP) - Bijna 2 miljoen tv-kijkers hebben zaterdagavond afgestemd op Omroep Max-hit Heel Holland Bakt en daarmee is het programma het op een na best bekeken programma in de top 25. Het NOS Journaal van 20.00 uur behaalde met iets meer dan 2 miljoen kijkers de eerste plek in de kijkcijferlijst, meldt Stichting Kijkonderzoek.
De derde aflevering van de tiende reeks van de zoektocht naar de beste thuisbakker trok wel minder kijkers dan de aftrap en de tweede aflevering. De eerste aflevering van Heel Holland Bakt trok ruim 2,3 miljoen kijkers en naar aflevering 2 keken er bijna 2,2 miljoen.
De derde plek op de lijst van zaterdag ging naar Ik Vertrek, de reportageserie van AVROTROS waarin Nederlanders worden gevolgd die hun geluk in het buitenland gaan beproeven. Het programma trok bijna 1,6 miljoen kijkers. NOS Studio Sport Eredivisie viel met bijna 1,2 miljoen kijkers net buiten de top 3. Op RTL 4 was met 891.000 kijkers het nieuws om half acht het best bekeken programma en op SBS6 was dat Hart van Nederland, waarop 611.000 mensen afstemden.
Meer uit Binnenland
DOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.
45 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederland kleurt maandag oranje voor Koningsdag. Op veel plaatsen waren mensen al vroeg in de weer om een plaats te bemachtigen op de vrijmarkt. Ook zijn er in het hele land diverse evenementen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Harry Slinger (76), zanger van nederpopgroep Drukwerk, heeft darmkanker. De band meldt op Facebook en Instagram dat de kanker operatief kan worden verwijderd en dat de ingreep op korte termijn gepland staat.
1 uur geledenDOKKUM (ANP) - Rond de route die de koninklijke familie aflegde in Dokkum is op drie plekken gedemonstreerd, laat een woordvoerder van de gemeente Noardeast-Fryslân weten. Van tevoren was dat aantal protesten ook bij de gemeente aangemeld.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De politie heeft een 31-jarige vrouw uit Enschede aangehouden, omdat zij betrokken zou zijn geweest bij een schietincident in het centrum op maandagochtend. Er werd een persoon naar het ziekenhuis gebracht.
2 uur geledenARNHEM/UTRECHT (ANP) - In Arnhem heeft de politie tijdens koningsnacht 17 mensen aangehouden. Mensen werden bijvoorbeeld gearresteerd voor mishandeling, verstoring van de openbare orde en belediging. "Handhavers van de gemeente hadden hun handen vooral vol aan wildplassers", meldt de gemeente. Er waren minder mensen in de stad dan vorig jaar.
2 uur geleden