Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hechtenis van influencer Andrew Tate opnieuw verlengd

Hechtenis van influencer Andrew Tate opnieuw verlengd

BOEKAREST (ANP) - De hechtenis van influencer Andrew Tate is opnieuw verlengd, heeft de rechtbank in Roemenië volgens de BBC dinsdag besloten. Tate en zijn broer Tristan, die worden verdacht van mensenhandel en verkrachting, zouden tot 27 februari vastzitten maar dat is nu met dertig dagen verlengd.

De Britse broers werden op 29 december opgepakt in de buurt van de Roemeense hoofdstad Boekarest. De mannen worden ervan verdacht een criminele organisatie te hebben opgericht "met als doel vrouwen te rekruteren, te huisvesten en uit te buiten door hen te dwingen pornografisch materiaal te maken dat tegen betaling online te bekijken is". Daar zouden ze veel geld aan hebben verdiend. De broers ontkennen de aantijgingen.

Andrew Tate, ook een voormalig kickbokser, raakte in 2016 in opspraak toen hij het tv-programma Big Brother moest verlaten omdat hij een vrouw aanviel. Tate werd in het verleden vanwege onder meer haatzaaiende opmerkingen richting vrouwen verbannen van sociale media zoals Twitter, YouTube, Facebook, Instagram en TikTok. Toen Elon Musk Twitter kocht, werd het account van Tate hersteld. In de afgelopen jaren werden zijn berichten die vrouwenhaat promoten ook op andere sites miljoenen keren bekeken.

Meer uit Buitenland

Regering VS betaalt miljoenen aan familie dode Capitoolbestormer

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse regering gaat 5 miljoen dollar (4,45 miljoen euro) betalen aan de nabestaanden van Ashli Babbitt, een Trump-aanhanger die werd doodgeschoten door de politie toen ze het Capitool bestormde in 2021. Haar familie had de overheid aangeklaagd en eiste 30 miljoen dollar, maar volgens The Washington Post is die nu een schikking overeengekomen met de regering van Donald Trump.

1 uur geleden
Oekraïne en Rusland bespreken grote gevangenenruil

KYIV (ANP/AFP/RTR) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky zegt dat zijn land en Rusland maandag telefonisch contact hebben gehad over een aanstaande gevangenenruil. De landen stemden vorige week in met een grote uitwisseling van krijgsgevangenen, tijdens directe onderhandelingen in Istanbul.

1 uur geleden
Zelensky: we overwegen ontmoeting met Rusland, VS en EU

KYIV (ANP/RTR/AFP) - Volgens de Oekraïense president Volodymyr Zelensky overwegen Oekraïne en zijn bondgenoten een ontmoeting op hoog niveau te organiseren tussen Oekraïne, Rusland, de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk en de landen uit de Europese Unie. Dat zou de volgende stap kunnen zijn in het bereiken van vrede tussen Rusland en Oekraïne.

1 uur geleden
Trump belt Europese leiders na gesprek met Poetin

BRUSSEL (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft na zijn telefoongesprek met zijn Russische ambtgenoot Vladimir Poetin ook gebeld met een aantal Europese leiders. Hij sprak met Europees Commissievoorzitter Ursula von der Leyen, de Duitse bondskanselier Friedrich Merz, de Franse president Emmanuel Macron, de Oekraïense president Volodymyr Zelensky, de Italiaanse premier Giorgia Meloni en de Finse president Alexander Stubb.

1 uur geleden
Frankrijk, VK en Canada dreigen met maatregelen tegen Israël

PARIJS (ANP) - Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Canada dreigen met maatregelen tegen Israël als dat land niet stopt met zijn offensief in Gaza en de beperkingen op de hulpgoederen voor het gebied niet opheft. Ook spreken zij zich uit tegen nieuwe nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever.

2 uur geleden
Trump: Rusland en Oekraïne gaan onmiddellijk praten over bestand

WASHINGTON (ANP) - Rusland en Oekraïne gaan onmiddellijk onderhandelen over een bestand en een einde van de oorlog, schrijft Donald Trump op Truth Social. De Amerikaanse president meldt dat na een twee uur durend telefoongesprek met zijn Russische ambtgenoot Vladimir Poetin.

2 uur geleden
Hof VS: Trump mag 350.000 Venezolanen beschermde status ontnemen

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof heeft de regering van Donald Trump maandag toestemming gegeven om ongeveer 350.000 Venezolanen die in de VS wonen hun tijdelijke beschermde status te ontnemen. Ze hadden deze status gekregen onder Trumps voorganger Joe Biden.

2 uur geleden