HBO trekt meer abonnees met bioscoopfilms op streamingsplatform
DALLAS (ANP) - Betaalzender HBO heeft het afgelopen kwartaal meer abonnees aan zich weten te binden. Dat is onder meer te danken aan het in de Verenigde Staten populaire HBO Max, een streamingplatform waarop bioscoopfilms van filmstudio Warner vanaf de premièredag te zien zijn.
In het eerste kwartaal van 2021 groeide het aantal abonnees van HBO wereldwijd met 2,7 miljoen naar een totaal van bijna 64 miljoen. Vergeleken met Netflix, dat er meer dan 200 miljoen heeft, is dat niet veel. HBO Max is in Nederland nog niet beschikbaar.
Mortal Kombat, gebaseerd op de gelijknamige computerspellen, is vanaf eind april te zien op HBO Max. In de zomer gaat het vervolg op Space Jam in première, een film uit 1996 waarin Michael Jordan basketbalde met tekenfilmfiguren. Eind 2021 staat het vierde deel van The Matrix op de planning. Ook een langverwachte reünie van de serie Friends wordt uitgezonden op HBO Max, maar wanneer is nog niet bekend.
Meer uit Financieel
BERLIJN (ANP/DPA/BELGA) - Duitse wijnbouwers kampen met hun grootste crisis in decennia. Dat komt omdat de prijs die ze krijgen bij de verkoop van de wijn niet meer opweegt tegen de productiekosten, staat in een rapport van de Duitse belangenorganisatie voor de landbouw DBV.
4 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - China wil de kloof in zijn ruimtevaartcapaciteiten in vergelijking met de Verenigde Staten verkleinen. Daarom versoepelt het Aziatische land de beursregels voor Chinese bedrijven die herbruikbare commerciële raketten ontwikkelen.
7 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse spoorwegtoezichthouder grijpt in bij Deutsche Bahn om een belabberde planning van spoorwerkzaamheden, waardoor treindienstregelingen verstoord raken. In de zomer informeerde Deutsche Bahn andere spoorvervoerders slechts op tijd over 62 procent van de werkzaamheden, een aandeel dat in de late herfst daalde naar 55 procent.
8 uur geledenGENT (ANP) - Het Kanaal Gent-Terneuzen, dat loopt door Zeeuws-Vlaanderen, ontvangt maandag voor het eerst een schip van meer dan 38 meter breed. Dat is nooit eerder gebeurd, meldt het Belgische persbureau Belga.
9 uur geledenBEIJING (ANP/BLOOMBERG) - De winsten van Chinese industriebedrijven zijn in november voor de tweede maand op rij gedaald. Dat wijst op een verzwakkende binnenlandse vraag en aanhoudende prijsdalingen bij de industriebedrijven.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Defensie is met afstand de grootste werkgever van Nederland, heeft de Volkskrant uitgezocht. Volgens onderzoek van de krant was Defensie eind vorig jaar goed voor 74.333 voltijdsbanen. Dat is bijna een vijfde meer dan in het vorige onderzoek vijf jaar geleden.
10 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - Het Chinese ministerie van Buitenlandse Zaken heeft sancties aangekondigd tegen tien individuen en twintig Amerikaanse defensiebedrijven vanwege wapenverkoop aan Taiwan.
12 uur geleden