Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hazard wil in Nations League ritme en gevoel terugvinden

Hazard wil in Nations League ritme en gevoel terugvinden

TUBEKE (ANP) - Eden Hazard kijkt uit naar de komende interlands met de Belgische voetbalploeg in de Nations League. Waar veel mede-internationals aan het einde van een zwaar seizoen verlangen naar vakantie, vindt Hazard het juist fijn om weer ritme te kunnen opdoen.

"Het nieuwe seizoen is voor mij al begonnen", zei de aanvoerder van de Belgische ploeg op een persconferentie in Tubeke. De middenvelder van Champions League-winnaar Real Madrid liet eind maart een plaatje uit zijn enkel verwijderen. Op 9 mei hervatte hij de training en een kleine week later maakte Hazard tegen Cádiz weer zijn eerste speelminuten. De finale tegen Liverpool (1-0) bekeek hij zaterdag vanaf de reservebank.

"Ik wist dat het moeilijk zou zijn om dit seizoen nog te spelen, maar het belangrijkste voor mij is om een goede voorbereiding af te werken en klaar te zijn voor volgend seizoen", aldus de 31-jarige Hazard, die vier jaar geleden met België op het WK als derde eindigde.

België begint de Nations League vrijdag met een thuiswedstrijd tegen Nederland en speelt de dagen daarna nog tegen Polen, Wales en opnieuw Polen. Hazard: "Ik weet niet of ik al de wedstrijden ga spelen. Je mag niet vergeten dat ik de voorbije maanden heel weinig gevoetbald heb. Maar ik wil deze wedstrijden wel gebruiken om mijn gevoel en het ritme terug te vinden. In het ideale geval werk ik een goede voorbereiding af om volgend seizoen alles te spelen en een sterk WK te spelen."

Meer uit Voetbal

Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

2 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

13 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

14 uur geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

16 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

19 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

22 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

1 dag geleden