Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hazard wil in Nations League ritme en gevoel terugvinden

Hazard wil in Nations League ritme en gevoel terugvinden

TUBEKE (ANP) - Eden Hazard kijkt uit naar de komende interlands met de Belgische voetbalploeg in de Nations League. Waar veel mede-internationals aan het einde van een zwaar seizoen verlangen naar vakantie, vindt Hazard het juist fijn om weer ritme te kunnen opdoen.

"Het nieuwe seizoen is voor mij al begonnen", zei de aanvoerder van de Belgische ploeg op een persconferentie in Tubeke. De middenvelder van Champions League-winnaar Real Madrid liet eind maart een plaatje uit zijn enkel verwijderen. Op 9 mei hervatte hij de training en een kleine week later maakte Hazard tegen Cádiz weer zijn eerste speelminuten. De finale tegen Liverpool (1-0) bekeek hij zaterdag vanaf de reservebank.

"Ik wist dat het moeilijk zou zijn om dit seizoen nog te spelen, maar het belangrijkste voor mij is om een goede voorbereiding af te werken en klaar te zijn voor volgend seizoen", aldus de 31-jarige Hazard, die vier jaar geleden met België op het WK als derde eindigde.

België begint de Nations League vrijdag met een thuiswedstrijd tegen Nederland en speelt de dagen daarna nog tegen Polen, Wales en opnieuw Polen. Hazard: "Ik weet niet of ik al de wedstrijden ga spelen. Je mag niet vergeten dat ik de voorbije maanden heel weinig gevoetbald heb. Maar ik wil deze wedstrijden wel gebruiken om mijn gevoel en het ritme terug te vinden. In het ideale geval werk ik een goede voorbereiding af om volgend seizoen alles te spelen en een sterk WK te spelen."

Meer uit Voetbal

Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

17 minuten geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

49 minuten geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

10 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

13 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

14 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

14 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

15 uur geleden