Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hazard wil in Nations League ritme en gevoel terugvinden

Hazard wil in Nations League ritme en gevoel terugvinden

TUBEKE (ANP) - Eden Hazard kijkt uit naar de komende interlands met de Belgische voetbalploeg in de Nations League. Waar veel mede-internationals aan het einde van een zwaar seizoen verlangen naar vakantie, vindt Hazard het juist fijn om weer ritme te kunnen opdoen.

"Het nieuwe seizoen is voor mij al begonnen", zei de aanvoerder van de Belgische ploeg op een persconferentie in Tubeke. De middenvelder van Champions League-winnaar Real Madrid liet eind maart een plaatje uit zijn enkel verwijderen. Op 9 mei hervatte hij de training en een kleine week later maakte Hazard tegen Cádiz weer zijn eerste speelminuten. De finale tegen Liverpool (1-0) bekeek hij zaterdag vanaf de reservebank.

"Ik wist dat het moeilijk zou zijn om dit seizoen nog te spelen, maar het belangrijkste voor mij is om een goede voorbereiding af te werken en klaar te zijn voor volgend seizoen", aldus de 31-jarige Hazard, die vier jaar geleden met België op het WK als derde eindigde.

België begint de Nations League vrijdag met een thuiswedstrijd tegen Nederland en speelt de dagen daarna nog tegen Polen, Wales en opnieuw Polen. Hazard: "Ik weet niet of ik al de wedstrijden ga spelen. Je mag niet vergeten dat ik de voorbije maanden heel weinig gevoetbald heb. Maar ik wil deze wedstrijden wel gebruiken om mijn gevoel en het ritme terug te vinden. In het ideale geval werk ik een goede voorbereiding af om volgend seizoen alles te spelen en een sterk WK te spelen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

9 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

9 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

10 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

10 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

14 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

18 uur geleden