Hazard weer uit roulatie bij Real Madrid door beenoperatie
MADRID (ANP/RTR) - Eden Hazard ondergaat binnenkort een operatie aan zijn rechterkuitbeen. Het is niet duidelijk hoe lang de Belgische aanvaller van Real Madrid uit de roulatie zal zijn.
Artsen zullen bij de 31-jarige Hazard een plaatje verwijderen dat twee jaar geleden werd geplaatst nadat hij zijn enkel had gebroken. Mogelijk verdwijnen dan zijn fysieke klachten.
Hazard sukkelt sinds hij bij de Spaanse topclub speelt bijna constant met blessures. Dit seizoen kwam hij pas zeventien keer in actie, maar meestal als invaller. Hij speelde voor het laatst op 19 februari 5 minuten mee tegen Alavés.
Hazard is niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Belgische voetbalelftal tegen Ierland (zaterdag in Dublin) en Burkina Faso (dinsdag in Brussel). Bondscoach Roberto Martinez riep alleen spelers op met minder dan vijftig interlands achter hun naam.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
50 minuten geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
18 uur geleden