Hazard weer uit roulatie bij Real Madrid door beenoperatie
MADRID (ANP/RTR) - Eden Hazard ondergaat binnenkort een operatie aan zijn rechterkuitbeen. Het is niet duidelijk hoe lang de Belgische aanvaller van Real Madrid uit de roulatie zal zijn.
Artsen zullen bij de 31-jarige Hazard een plaatje verwijderen dat twee jaar geleden werd geplaatst nadat hij zijn enkel had gebroken. Mogelijk verdwijnen dan zijn fysieke klachten.
Hazard sukkelt sinds hij bij de Spaanse topclub speelt bijna constant met blessures. Dit seizoen kwam hij pas zeventien keer in actie, maar meestal als invaller. Hij speelde voor het laatst op 19 februari 5 minuten mee tegen Alavés.
Hazard is niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Belgische voetbalelftal tegen Ierland (zaterdag in Dublin) en Burkina Faso (dinsdag in Brussel). Bondscoach Roberto Martinez riep alleen spelers op met minder dan vijftig interlands achter hun naam.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - Oud-voetbalbestuurder Michel Platini klaagt voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA aan bij een Franse rechtbank. Dat schreef de 70-jarige Franse oud-speler in een verklaring aan persbureau AFP. Platini is van mening dat hij is tegengewerkt bij de verkiezing voor een nieuwe FIFA-voorzitter in 2015.
28 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben Hans Jorritsma vlak voor het oefenduel met Oezbekistan met een moment van stilte herdacht.
29 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman verwijt Arsenal niet dat die club Jurriën Timber vorige week zaterdag een uur heeft laten spelen in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. "Ik neem ze niets kwalijk", zei de bondscoach van het Nederlands elftal maandag vlak voor de oefenwedstrijd tegen Oezbekistan in New York. "Het was een finale, maar het heeft niet geholpen."
54 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Jurriën Timber mist het WK met het Nederlands elftal. De verdediger is onvoldoende hersteld van een liesblessure. Bondscoach Ronald Koeman heeft Lutsharel Geertruida als vervanger opgeroepen, zo meldt de KNVB.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De KNVB maakt waarschijnlijk verlies op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Als we wereldkampioen worden, verdienen we 6 miljoen dollar. Als we tweede worden, maken we 2 miljoen dollar verlies", vertelde directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen tijdens een bijeenkomst op het Nederlandse consulaat in New York.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een schikking getroffen met oud-speler Lassana Diarra in een zaak over transferrechten van spelers. De voormalige Franse international had een schadevergoeding van 65 miljoen euro geëist van de FIFA en de Belgische voetbalbond KBVB. Diarra kreeg in 2024 gelijk van het Europese Hof van Justitie, dat vond dat de transferregels van de FIFA in strijd zijn met Europese wetgeving.
6 uur geledenHOUSTON (ANP/DPA) - Dick Advocaat heeft Nederland genoemd als een van de favorieten op het wereldkampioenschap voetbal. "Spanje, Frankrijk, Duitsland en Nederland zijn mijn favorieten", zei de bondscoach van Curaçao tegen de Duitse pers in aanloop naar het WK.
9 uur geleden