Hazard leidt Real Madrid naar zege op Huesca
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie een overtuigende zege geboekt op Huesca. Eden Hazard, die na veel blessureleed voor het eerst dit seizoen in de basis verscheen, opende in de 40e minuut de score. De Belg knalde de bal met links in de hoek. Real liep daarna uit naar een overwinning van 4-1.
Karim Benzema verdubbelde vlak voor rust de voorsprong en Federico Valverde zorgde aan het begin van de tweede helft voor de 3-0. David Ferreiro deed nog iets terug namens Huesca, waarna Benzema vlak voor tijd op aangeven van invaller Rodrygo zijn tweede treffer van de middag maakte.
Met 16 punten uit zeven wedstrijden voert titelhouder Real Madrid nu de ranglijst van La Liga aan, op 2 punten gevolgd door Real Sociedad en Cádiz. Barcelona, dat vorige week in de 'Clásico' met 3-1 verloor van Real Madrid, speelt later op zaterdag uit tegen Alavés. De ploeg van trainer Ronald Koeman heeft 9 punten minder dan Real.
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
3 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
16 uur geleden