Hazard leidt Real Madrid naar zege op Huesca
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie een overtuigende zege geboekt op Huesca. Eden Hazard, die na veel blessureleed voor het eerst dit seizoen in de basis verscheen, opende in de 40e minuut de score. De Belg knalde de bal met links in de hoek. Real liep daarna uit naar een overwinning van 4-1.
Karim Benzema verdubbelde vlak voor rust de voorsprong en Federico Valverde zorgde aan het begin van de tweede helft voor de 3-0. David Ferreiro deed nog iets terug namens Huesca, waarna Benzema vlak voor tijd op aangeven van invaller Rodrygo zijn tweede treffer van de middag maakte.
Met 16 punten uit zeven wedstrijden voert titelhouder Real Madrid nu de ranglijst van La Liga aan, op 2 punten gevolgd door Real Sociedad en Cádiz. Barcelona, dat vorige week in de 'Clásico' met 3-1 verloor van Real Madrid, speelt later op zaterdag uit tegen Alavés. De ploeg van trainer Ronald Koeman heeft 9 punten minder dan Real.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
1 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
7 uur geleden