
Hazard leidt Real Madrid naar zege op Huesca
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie een overtuigende zege geboekt op Huesca. Eden Hazard, die na veel blessureleed voor het eerst dit seizoen in de basis verscheen, opende in de 40e minuut de score. De Belg knalde de bal met links in de hoek. Real liep daarna uit naar een overwinning van 4-1.
Karim Benzema verdubbelde vlak voor rust de voorsprong en Federico Valverde zorgde aan het begin van de tweede helft voor de 3-0. David Ferreiro deed nog iets terug namens Huesca, waarna Benzema vlak voor tijd op aangeven van invaller Rodrygo zijn tweede treffer van de middag maakte.
Met 16 punten uit zeven wedstrijden voert titelhouder Real Madrid nu de ranglijst van La Liga aan, op 2 punten gevolgd door Real Sociedad en Cádiz. Barcelona, dat vorige week in de 'Clásico' met 3-1 verloor van Real Madrid, speelt later op zaterdag uit tegen Alavés. De ploeg van trainer Ronald Koeman heeft 9 punten minder dan Real.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.
34 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.
55 minuten geledenROME (ANP) - Lazio heeft in de strijd om de vierde plek in de Serie A ternauwernood een nederlaag tegen Juventus voorkomen. In het Stadio Olimpico in Rome eindigde de wedstrijd in 1-1.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer laatst van de Eredivisie won met 3-1 van sc Heerenveen en schoof een plaatsje naar boven op de ranglijst voorbij Almere City.
2 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de strijd om de plaatsen in de Premier League die recht geven op het spelen van Champions League volgend seizoen. De ploeg van coach Pep Guardiola bleef bij het al gedegradeerde Southampton steken op 0-0.
3 uur geledenBREMEN (ANP) - RB Leipzig heeft naast een ticket voor de Champions League gegrepen. De ploeg van onder anderen Xavi Simons bleef bij Werder Bremen steken op een doelpuntloos gelijkspel (0-0) en kan daarmee nummer 4 SC Freiburg niet meer inhalen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben voor de vierde keer de KNVB-beker gewonnen. Ze waren in de finale te sterk voor PSV op Het Kasteel in Rotterdam (2-1).
5 uur geleden