Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hazard is eindelijk fit en voelt zijn vorm groeien

Hazard is eindelijk fit en voelt zijn vorm groeien

MADRID (ANP) - Met een prachtig doelpunt bekroonde Eden Hazard zaterdag zijn terugkeer in de basis bij Real Madrid. De Belg opende in de thuiswedstrijd tegen Huesca (4-1) de score met een schot met links van zo'n 25 meter afstand. "Ik ben blij dat ik terug ben op het veld en dat ik een prachtige goal heb kunnen maken", zei Hazard in een videoboodschap aan de fans van de 'Koninklijke'. "Deze is voor jullie. Ik hoop jullie snel te zien."

Real Madrid betaalde vorig jaar 100 miljoen euro om Hazard over te nemen van Chelsea, maar de Spaanse topclub heeft nog weinig plezier beleefd aan de Belgische dribbelaar. Hazard is vooral geblesseerd geweest. Vorig seizoen kwam hij tot slechts zestien optredens in La Liga, waarin hij één doelpunt maakte.

De afgelopen weken stond de nummer 7 van Real Madrid aan de kant met een spierblessure. Hazard maakte dinsdag in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach (2-2) als invaller zijn rentree. Met de Belg in de ploeg kwamen de Madrilenen in de slotfase terug van een achterstand van 2-0. Tegen Huesca verscheen Hazard voor het eerst dit seizoen in de basis.

Meer wedstrijden spelen

"Ik wil nu meer wedstrijden spelen om weer in topvorm te komen. Over twee of drie dagen komen we weer in actie. Ik ga goed trainen en me voorbereiden op het volgende duel", aldus Hazard, die het dinsdag met zijn ploeg in de Champions League opneemt tegen Internazionale.

Trainer Zinedine Zidane haalde Hazard na een uur naar de kant. "Ik ben blij voor hem", zei de Fransman. "We hadden hem nodig, hij opende de wedstrijd voor ons met zijn doelpunt. Eden liet zien welke kwaliteiten hij heeft, ook in het samenspel met de anderen. Beetje bij beetje wordt hij weer de oude."

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

9 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

12 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

12 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

13 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

16 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

17 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

17 uur geleden