Hazard is eindelijk fit en voelt zijn vorm groeien
MADRID (ANP) - Met een prachtig doelpunt bekroonde Eden Hazard zaterdag zijn terugkeer in de basis bij Real Madrid. De Belg opende in de thuiswedstrijd tegen Huesca (4-1) de score met een schot met links van zo'n 25 meter afstand. "Ik ben blij dat ik terug ben op het veld en dat ik een prachtige goal heb kunnen maken", zei Hazard in een videoboodschap aan de fans van de 'Koninklijke'. "Deze is voor jullie. Ik hoop jullie snel te zien."
Real Madrid betaalde vorig jaar 100 miljoen euro om Hazard over te nemen van Chelsea, maar de Spaanse topclub heeft nog weinig plezier beleefd aan de Belgische dribbelaar. Hazard is vooral geblesseerd geweest. Vorig seizoen kwam hij tot slechts zestien optredens in La Liga, waarin hij één doelpunt maakte.
De afgelopen weken stond de nummer 7 van Real Madrid aan de kant met een spierblessure. Hazard maakte dinsdag in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach (2-2) als invaller zijn rentree. Met de Belg in de ploeg kwamen de Madrilenen in de slotfase terug van een achterstand van 2-0. Tegen Huesca verscheen Hazard voor het eerst dit seizoen in de basis.
Meer wedstrijden spelen
"Ik wil nu meer wedstrijden spelen om weer in topvorm te komen. Over twee of drie dagen komen we weer in actie. Ik ga goed trainen en me voorbereiden op het volgende duel", aldus Hazard, die het dinsdag met zijn ploeg in de Champions League opneemt tegen Internazionale.
Trainer Zinedine Zidane haalde Hazard na een uur naar de kant. "Ik ben blij voor hem", zei de Fransman. "We hadden hem nodig, hij opende de wedstrijd voor ons met zijn doelpunt. Eden liet zien welke kwaliteiten hij heeft, ook in het samenspel met de anderen. Beetje bij beetje wordt hij weer de oude."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
7 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
11 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
15 uur geleden