Hazard is eindelijk fit en voelt zijn vorm groeien
MADRID (ANP) - Met een prachtig doelpunt bekroonde Eden Hazard zaterdag zijn terugkeer in de basis bij Real Madrid. De Belg opende in de thuiswedstrijd tegen Huesca (4-1) de score met een schot met links van zo'n 25 meter afstand. "Ik ben blij dat ik terug ben op het veld en dat ik een prachtige goal heb kunnen maken", zei Hazard in een videoboodschap aan de fans van de 'Koninklijke'. "Deze is voor jullie. Ik hoop jullie snel te zien."
Real Madrid betaalde vorig jaar 100 miljoen euro om Hazard over te nemen van Chelsea, maar de Spaanse topclub heeft nog weinig plezier beleefd aan de Belgische dribbelaar. Hazard is vooral geblesseerd geweest. Vorig seizoen kwam hij tot slechts zestien optredens in La Liga, waarin hij één doelpunt maakte.
De afgelopen weken stond de nummer 7 van Real Madrid aan de kant met een spierblessure. Hazard maakte dinsdag in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach (2-2) als invaller zijn rentree. Met de Belg in de ploeg kwamen de Madrilenen in de slotfase terug van een achterstand van 2-0. Tegen Huesca verscheen Hazard voor het eerst dit seizoen in de basis.
Meer wedstrijden spelen
"Ik wil nu meer wedstrijden spelen om weer in topvorm te komen. Over twee of drie dagen komen we weer in actie. Ik ga goed trainen en me voorbereiden op het volgende duel", aldus Hazard, die het dinsdag met zijn ploeg in de Champions League opneemt tegen Internazionale.
Trainer Zinedine Zidane haalde Hazard na een uur naar de kant. "Ik ben blij voor hem", zei de Fransman. "We hadden hem nodig, hij opende de wedstrijd voor ons met zijn doelpunt. Eden liet zien welke kwaliteiten hij heeft, ook in het samenspel met de anderen. Beetje bij beetje wordt hij weer de oude."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.
19 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
50 minuten geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
6 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
16 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
16 uur geleden