Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haye schenkt Heerenveen vanaf strafschopstip zege op Fortuna

Haye schenkt Heerenveen vanaf strafschopstip zege op Fortuna

HEERENVEEN (ANP) - Thom Haye heeft sc Heerenveen aan een thuiszege op Fortuna Sittard geholpen. De middenvelder had met twee benutte strafschoppen een groot aandeel in de overwinning van 3-0. Ion Nicolaescu maakte in de slotfase het derde doelpunt van de thuisploeg.

Haye benutte in blessuretijd van de eerste helft een strafschop nadat linksback Mitchell Dijks van Fortuna Sittard een bal met een arm had geblokt. De maker van de openingstreffer was eerder ook al dicht bij een doelpunt. Doelman Ivor Pandur van de bezoekers kreeg nog net een hand tegen zijn afstandsschot. Haye verzilverde in de 62e minuut weer een penalty, na een overtreding van Deroy Duarte op Osame Sahraoui.

Sahraoui was soms ongrijpbaar voor de verdedigers van de Limburgers. De dribbelaar vroeg een keer vergeefs om een strafschop en schonk zijn ploeggenoot Ché Nunnely een grote kans. Maar Nunnely kopte rakelings naast.

Fortuna Sittard kwam voor rust niet veel verder dan een afstandsschot van Alen Halilovic, dat door doelman Andries Noppert werd gekeerd. Kaj Sierhuis schoot in de openingsfase van de tweede helft op de paal namens de club uit Limburg.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

9 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

9 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

9 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

12 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

13 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

13 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

13 uur geleden