Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haye schenkt Heerenveen vanaf strafschopstip zege op Fortuna

Haye schenkt Heerenveen vanaf strafschopstip zege op Fortuna

HEERENVEEN (ANP) - Thom Haye heeft sc Heerenveen aan een thuiszege op Fortuna Sittard geholpen. De middenvelder had met twee benutte strafschoppen een groot aandeel in de overwinning van 3-0. Ion Nicolaescu maakte in de slotfase het derde doelpunt van de thuisploeg.

Haye benutte in blessuretijd van de eerste helft een strafschop nadat linksback Mitchell Dijks van Fortuna Sittard een bal met een arm had geblokt. De maker van de openingstreffer was eerder ook al dicht bij een doelpunt. Doelman Ivor Pandur van de bezoekers kreeg nog net een hand tegen zijn afstandsschot. Haye verzilverde in de 62e minuut weer een penalty, na een overtreding van Deroy Duarte op Osame Sahraoui.

Sahraoui was soms ongrijpbaar voor de verdedigers van de Limburgers. De dribbelaar vroeg een keer vergeefs om een strafschop en schonk zijn ploeggenoot Ché Nunnely een grote kans. Maar Nunnely kopte rakelings naast.

Fortuna Sittard kwam voor rust niet veel verder dan een afstandsschot van Alen Halilovic, dat door doelman Andries Noppert werd gekeerd. Kaj Sierhuis schoot in de openingsfase van de tweede helft op de paal namens de club uit Limburg.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

3 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

3 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

3 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

4 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

5 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

6 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

7 uur geleden