Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haye schenkt Heerenveen vanaf strafschopstip zege op Fortuna

Haye schenkt Heerenveen vanaf strafschopstip zege op Fortuna

HEERENVEEN (ANP) - Thom Haye heeft sc Heerenveen aan een thuiszege op Fortuna Sittard geholpen. De middenvelder had met twee benutte strafschoppen een groot aandeel in de overwinning van 3-0. Ion Nicolaescu maakte in de slotfase het derde doelpunt van de thuisploeg.

Haye benutte in blessuretijd van de eerste helft een strafschop nadat linksback Mitchell Dijks van Fortuna Sittard een bal met een arm had geblokt. De maker van de openingstreffer was eerder ook al dicht bij een doelpunt. Doelman Ivor Pandur van de bezoekers kreeg nog net een hand tegen zijn afstandsschot. Haye verzilverde in de 62e minuut weer een penalty, na een overtreding van Deroy Duarte op Osame Sahraoui.

Sahraoui was soms ongrijpbaar voor de verdedigers van de Limburgers. De dribbelaar vroeg een keer vergeefs om een strafschop en schonk zijn ploeggenoot Ché Nunnely een grote kans. Maar Nunnely kopte rakelings naast.

Fortuna Sittard kwam voor rust niet veel verder dan een afstandsschot van Alen Halilovic, dat door doelman Andries Noppert werd gekeerd. Kaj Sierhuis schoot in de openingsfase van de tweede helft op de paal namens de club uit Limburg.

Meer uit Voetbal

Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

11 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

11 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

12 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

13 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

14 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

14 uur geleden