Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hawks maken gelijk in NBA en zien Bucks Antetokounmpo verliezen

Hawks maken gelijk in NBA en zien Bucks Antetokounmpo verliezen

ATLANTA (ANP) - De basketballers van Atlanta Hawks hebben in de finale van de Eastern Conference tegen Milwaukee Bucks de stand op 2-2 gebracht. De Hawks wonnen in de eigen State Farm Arena het vierde duel met 110-88.

Milwaukee Bucks moest het in de slotfase stellen zonder sterspeler Giannis Antetokounmpo, die in het derde kwart een knieblessure opliep en vervolgens niet meer terugkeerde. "We zullen zien hoe hij zich morgen voelt", zei Bucks-coach Mike Budenholzer. "We moeten het accepteren en zullen het gaan evalueren. Maar we hebben een geweldig team en een geweldige selectie." De Griek Antetokounmpo is tweevoudig MVP, oftewel meest waardevolle speler van de NBA.

Aan de zijde van de thuisploeg waren Bogdan Bogdanovic en Lou Williams het meest trefzeker. Bogdanovic kwam tot 20 punten, Williams maakte er één meer.

De vijfde wedstrijd wordt in Milwaukee gespeeld. De winnaar van de best-of-seven-serie neemt het in de NBA Finals op tegen de winnaar van de eindstrijd van de Western Conference. Los Angeles Clippers en Phoenix Suns staan daar tegenover elkaar, de Suns leiden met 3-2.

Meer uit Sport

Doohan definitief weg bij Formule 1-team Alpine

SILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.

2 uur geleden
Vijf spelers uit de top-10 bij ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.

3 uur geleden
Trucker Van den Brink wint opnieuw in Dakar Rally

WADI AD-DAWASIR (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink was maandag in de achtste etappe opnieuw de snelste bij de vrachtwagens. De Nederlandse coureur legde de 721 kilometer rond Wadi ad-Dawasir in Saudi-Arabië af in ruim vijf uur, met 5.31 minuten voorsprong op de Litouwse nummer 2 Vaidotas Zala. Daarmee vergroot Van den Brink zijn voorsprong in het algemeen klassement tot 38.33 minuten op Zala, die ook daar tweede staat. Van den Brink won ook al de proloog en de derde etappe.

19 uur geleden
Canadese tennisser Raonic beëindigt carrière

OTTAWA (ANP/AFP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft officieel zijn carrière beëindigd. De 35-jarige voormalige nummer 3 van de wereld speelde zijn laatste wedstrijd tijdens de Olympische Spelen in 2024, waarna hij door blessures niet meer in actie kwam.

1 dag geleden
Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

1 dag geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

1 dag geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

1 dag geleden