Havertz maakt indruk bij Chelsea met eerste hattrick in carrière
LONDEN (ANP) - Topaankoop Kai Havertz van Chelsea heeft voor de eerste keer in zijn profcarrière een hattrick op zijn naam gebracht. De 21-jarige Duitser scoorde drie keer in de bekerwedstrijd tegen Barnsley, dat uitkomt in de Championship. De Londense ploeg zegevierde op eigen veld met 6-0.
Tammy Abraham, Ross Barkley en Olivier Giroud kwamen eveneens tot scoren. Chelsea speelt in de vierde ronde van de League Cup tegen stadgenoot Tottenham Hotspur of Leyton Orient.
Havertz kwam afgelopen zomer voor circa 80 miljoen euro over van Leverkusen, maar kon aanvankelijk nog niet veel indruk maken. De getalenteerde middenvelder maakte tegen Barnsley zijn eerste doelpunten voor Chelsea, waarbij oud-Ajacied Hakim Ziyech nog altijd ontbrak door een blessure. Thiago Silva en Ben Chilwell maakten wel hun debuut voor de ploeg van coach Frank Lampard.
Arsenal versloeg Leicester City met 2-0.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
11 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
12 uur geleden