Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Havertz maakt indruk bij Chelsea met eerste hattrick in carrière

Havertz maakt indruk bij Chelsea met eerste hattrick in carrière

LONDEN (ANP) - Topaankoop Kai Havertz van Chelsea heeft voor de eerste keer in zijn profcarrière een hattrick op zijn naam gebracht. De 21-jarige Duitser scoorde drie keer in de bekerwedstrijd tegen Barnsley, dat uitkomt in de Championship. De Londense ploeg zegevierde op eigen veld met 6-0.

Tammy Abraham, Ross Barkley en Olivier Giroud kwamen eveneens tot scoren. Chelsea speelt in de vierde ronde van de League Cup tegen stadgenoot Tottenham Hotspur of Leyton Orient.

Havertz kwam afgelopen zomer voor circa 80 miljoen euro over van Leverkusen, maar kon aanvankelijk nog niet veel indruk maken. De getalenteerde middenvelder maakte tegen Barnsley zijn eerste doelpunten voor Chelsea, waarbij oud-Ajacied Hakim Ziyech nog altijd ontbrak door een blessure. Thiago Silva en Ben Chilwell maakten wel hun debuut voor de ploeg van coach Frank Lampard.

Arsenal versloeg Leicester City met 2-0.

Meer uit Voetbal

Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

52 minuten geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

10 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

12 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

13 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

13 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

15 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

15 uur geleden