Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Havertz maakt indruk bij Chelsea met eerste hattrick in carrière

Havertz maakt indruk bij Chelsea met eerste hattrick in carrière

LONDEN (ANP) - Topaankoop Kai Havertz van Chelsea heeft voor de eerste keer in zijn profcarrière een hattrick op zijn naam gebracht. De 21-jarige Duitser scoorde drie keer in de bekerwedstrijd tegen Barnsley, dat uitkomt in de Championship. De Londense ploeg zegevierde op eigen veld met 6-0.

Tammy Abraham, Ross Barkley en Olivier Giroud kwamen eveneens tot scoren. Chelsea speelt in de vierde ronde van de League Cup tegen stadgenoot Tottenham Hotspur of Leyton Orient.

Havertz kwam afgelopen zomer voor circa 80 miljoen euro over van Leverkusen, maar kon aanvankelijk nog niet veel indruk maken. De getalenteerde middenvelder maakte tegen Barnsley zijn eerste doelpunten voor Chelsea, waarbij oud-Ajacied Hakim Ziyech nog altijd ontbrak door een blessure. Thiago Silva en Ben Chilwell maakten wel hun debuut voor de ploeg van coach Frank Lampard.

Arsenal versloeg Leicester City met 2-0.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

7 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

7 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

7 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

7 uur geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

8 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

8 uur geleden