Havertz: blij dat Löw bondscoach van Duitsland blijft
LONDEN (ANP) - Voetballer Kai Havertz is blij dat Joachim Löw bondscoach van Duitsland blijft en in beginsel op de Europese titelstrijd volgend jaar op de bank zit. "We hebben veel vertrouwen in hem", aldus de 21-jarige speler van Chelsea. "Hij heeft een jong elftal met veel kwaliteit samengesteld. Ik hoop wel dat de fans af en toe een beetje geduld met ons hebben."
Löw kwam ter discussie te staan na de nederlaag tegen Spanje, 0-6. Havertz: "We zijn er zeer van geschrokken dat dit ons is overkomen. Het laat zien dat we nog heel veel te leren hebben. Als we dat doen is er niets aan de hand. Dit kan gebeuren en hoort bij onze ontwikkeling. Ik weet zeker dat we ons zullen herstellen. We hebben vaak genoeg laten zien dat we het wel kunnen."
Zoals gebruikelijk bij een Duitse nederlaag wierp de vraag zich op of Löw niet wat meer routiniers moet selecteren, bijvoorbeeld door het afgeschreven trio Thomas Müller, Mats Hummels en Jérôme Boateng terug te halen. Havertz: "Deze spelers hebben in het verleden grote waarde voor de nationale ploeg gehad. Daarover bestaat geen twijfel. Maar ik vind niet dat het aan mij is om iets over hun eventuele rentree te zeggen. Dat laat ik aan de trainer over."
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel was na uitschakeling door Argentinië in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kritisch op zichzelf. De Duitser zag zijn elftal in de slotfase een voorsprong van 1-0 weggeven en met 2-1 verliezen.
2 uur geledenATLANTA (ANP) - Matchwinner Lautaro Martínez was zijn emoties na afloop van de door Argentinië met 2-1 gewonnen halve finale tegen Engeland op het wereldkampioenschap voetbal niet de baas. "Ik kan het niet geloven, dit is allemaal zo emotioneel. Toen mijn vader mijn eerste voetbalschoenen kocht, droomde ik ervan om dit doelpunt te maken", sprak de aanvaller van Internazionale, terwijl hij zijn tranen de vrije loop liet.
2 uur geledenATLANTA (ANP/RTR) - De uitschakeling in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kwam woensdag hard aan bij de Engelse aanvoerder Harry Kane. "Ik baal er enorm van, voor de jongens, voor iedereen. We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. We konden het gewoon niet volhouden. We hebben zo hard gewerkt om hier te komen", sprak de spits na de nederlaag in Atlanta tegen Argentinië.
3 uur geledenATLANTA (ANP/AFP) - De Argentijnse voetbalbondscoach Lionel Scaloni kon kort na afloop van de wedstrijd tegen Engeland nog maar moeilijk geloven dat zijn elftal opnieuw de finale van het wereldkampioenschap had behaald. "Deze groep blijft me verbazen", zei hij in Atlanta na de zege van 2-1. Engeland leidde na 85 minuten nog met 1-0.
3 uur geledenATLANTA (ANP) - Lionel Messi is woensdag op het wereldkampioenschap uitgeroepen tot beste speler in de halve finale tussen Argentinië en Engeland (2-1). De 39-jarige spelmaker legde in de 85e minuut de bal breed op Enzo Fernández, die van afstand voor de 1-1 zorgde. In blessuretijd stond Messi met een goede voorzet op het hoofd van Lautaro Martínez aan de basis van de winnende treffer.
3 uur geledenATLANTA (ANP) - Argentinië staat opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. De titelverdediger uit Zuid-Amerika maakte in de halve eindstrijd tegen Engeland in de slotfase een achterstand ongedaan en won met 2-1. Na 85 minuten leidde Engeland in Atlanta nog met 1-0.
4 uur geledenATLANTA (ANP) - Declan Rice doet woensdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Engeland en Argentinië vanaf het begin mee. De Britse middenvelder moest zich in de met 2-1 gewonnen kwartfinale tegen Noorwegen in de rust laten vervangen, omdat hij ziek was.
7 uur geleden