Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Havertz: blij dat Löw bondscoach van Duitsland blijft

Havertz: blij dat Löw bondscoach van Duitsland blijft

LONDEN (ANP) - Voetballer Kai Havertz is blij dat Joachim Löw bondscoach van Duitsland blijft en in beginsel op de Europese titelstrijd volgend jaar op de bank zit. "We hebben veel vertrouwen in hem", aldus de 21-jarige speler van Chelsea. "Hij heeft een jong elftal met veel kwaliteit samengesteld. Ik hoop wel dat de fans af en toe een beetje geduld met ons hebben."

Löw kwam ter discussie te staan na de nederlaag tegen Spanje, 0-6. Havertz: "We zijn er zeer van geschrokken dat dit ons is overkomen. Het laat zien dat we nog heel veel te leren hebben. Als we dat doen is er niets aan de hand. Dit kan gebeuren en hoort bij onze ontwikkeling. Ik weet zeker dat we ons zullen herstellen. We hebben vaak genoeg laten zien dat we het wel kunnen."

Zoals gebruikelijk bij een Duitse nederlaag wierp de vraag zich op of Löw niet wat meer routiniers moet selecteren, bijvoorbeeld door het afgeschreven trio Thomas Müller, Mats Hummels en Jérôme Boateng terug te halen. Havertz: "Deze spelers hebben in het verleden grote waarde voor de nationale ploeg gehad. Daarover bestaat geen twijfel. Maar ik vind niet dat het aan mij is om iets over hun eventuele rentree te zeggen. Dat laat ik aan de trainer over."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

39 minuten geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

39 minuten geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

1 uur geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

1 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

2 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

4 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

5 uur geleden