Hatzidiakos na zware knieblessure terug in selectie AZ
ALKMAAR (ANP) - Pantelis Hatzidiakos maakt deel uit van de selectie van AZ die het dinsdag in de derde voorronde van de Champions League opneemt tegen Dinamo Kiev. De 23-jarige verdediger liep in november een zware knieblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
Trainer Arne Slot nam maandagochtend 21 spelers mee naar Oekraïne. Naast Hatzidiakos is ook Timo Letschert meegegaan. De verdediger werd begin september overgenomen van Hamburger SV. Letschert kan tegen Dinamo Kiev zijn officiële debuut maken voor de Alkmaarders.
Jesper Karlsson is dinsdag nog niet inzetbaar. De Zweed werd vrijdag gepresenteerd en sluit uiterlijk 28 september bij de spelersgroep aan. Afgelopen zaterdag was de aanvaller nog trefzeker namens Elfsborg in het duel met Djurgårdens IF.
AZ kwam afgelopen weekeinde zelf niet in actie. De competitiewedstrijd van zaterdag tegen FC Utrecht werd, op verzoek van AZ, uitgesteld. De Noord-Hollanders kregen zo meer tijd zich goed voor te bereiden op de confrontatie met Dinamo Kiev.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
9 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
12 uur geleden