Hatzidiakos na zware knieblessure terug in selectie AZ
ALKMAAR (ANP) - Pantelis Hatzidiakos maakt deel uit van de selectie van AZ die het dinsdag in de derde voorronde van de Champions League opneemt tegen Dinamo Kiev. De 23-jarige verdediger liep in november een zware knieblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
Trainer Arne Slot nam maandagochtend 21 spelers mee naar Oekraïne. Naast Hatzidiakos is ook Timo Letschert meegegaan. De verdediger werd begin september overgenomen van Hamburger SV. Letschert kan tegen Dinamo Kiev zijn officiële debuut maken voor de Alkmaarders.
Jesper Karlsson is dinsdag nog niet inzetbaar. De Zweed werd vrijdag gepresenteerd en sluit uiterlijk 28 september bij de spelersgroep aan. Afgelopen zaterdag was de aanvaller nog trefzeker namens Elfsborg in het duel met Djurgårdens IF.
AZ kwam afgelopen weekeinde zelf niet in actie. De competitiewedstrijd van zaterdag tegen FC Utrecht werd, op verzoek van AZ, uitgesteld. De Noord-Hollanders kregen zo meer tijd zich goed voor te bereiden op de confrontatie met Dinamo Kiev.
Meer uit Voetbal
BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
22 minuten geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
55 minuten geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.
4 uur geledenNYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.
4 uur geledenMAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.
5 uur geleden