Hattrick Kluivert helpt Bournemouth aan zege bij Newcastle
NEWCASTLE (ANP) - Met dank aan Justin Kluivert heeft Bournemouth de uitwedstrijd tegen Newcastle United met 4-1 gewonnen. De Nederlander maakte drie doelpunten tegen de nummer 4 van de Premier League, die de laatste zes competitieduels had gewonnen.
Kluivert opende al in de achtste minuut de score met zijn achtste doelpunt van dit seizoen. Na 25 minuten stond het weer gelijk. Voor Newcastle, waar Sven Botman een basisplaats had, was het Bruno Guimarães die met een kopbal scoorde.
Kort voor rust profiteerde Kluivert van een fout van diezelfde Guimarães. De Braziliaan verspeelde de bal, waarna Dango Ouattara de Nederlandse aanvaller bediende. In de extra tijd schoot Kluivert van afstand nog eens raak voor zijn tiende treffer van het seizoen. Voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte er zelfs nog 4-1 van.
Bournemouth, dat naar de zesde plaats klom, heeft al sinds 23 november niet meer verloren. Bij stuntploeg had ook Dean Huijsen een basisplaats.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
6 uur geleden