Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hassan maakt zich geen zorgen voor Spelen ondanks stroef weekend

Hassan maakt zich geen zorgen voor Spelen ondanks stroef weekend

HENGELO (ANP) - Atlete Sifan Hassan maakt zich geen zorgen richting de Olympische Spelen van Parijs ondanks haar stroeve laatste voorbereidingsweekend in Hengelo. De tweevoudig olympisch kampioene liet de 10.000 meter van de FBK Games zaterdag schieten door de harde wind, op de 1500 meter kwam de 31-jarige langeafstandsloopster een dag later niet verder dan de vijfde plaats.

Hassan baalde met name van de gemiste kans om nog een 10.000 meter te lopen. "Dat was mijn grote doel. Ik heb de afgelopen twee maanden alleen maar de 10.000 getraind, ik wilde heel diep gaan. Maar de wind was belachelijk. Ik wilde een tijd in de 30 minuten lopen, maar door de wind had dat zomaar in de 31 kunnen worden. Ik wilde mezelf niet emotioneel kapotmaken op die manier."

Hassan zat niet zo met haar relatief zwakke 4.04,83 op de 1500 meter, ruim 8 seconden boven haar baanrecord uit 2017. Dat kwam door een te vroege warming-up in het niet zo zomerse Hengelo. "Ik voelde me in de beste vorm ever, maar het was te koud. Daarom moest ik ook lachen toen ik over de streep kwam, want ik weet dat ik in de 3.53 kan."

Meer uit Sport

Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

5 uur geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

8 uur geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

8 uur geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

10 uur geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

11 uur geleden
Tennisser Alcaraz lost Sinner weer af als mondiale nummer 1

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.

19 uur geleden
Teambaas Mekies prijst 'ongelooflijke prestatie' Verstappen

SÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."

1 dag geleden